Kladite se za bodove i osvojite vredne nagrade

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
Pozdrav!
Evo pronašao sam stranicu na kojoj dobijete 10 000 bodova i kladite se na utakmice sportova(ima svih sportova sve od fudbala,tenisa,kosarke pa do ragbija i hokeja)...sa pocetnih 10.000 bodova se kladite na utakmice koje se odrzavaju u pravom zivotu i tako povecavate broj poena...vec sa 3.000.000 poena mozete da narucite ipod,digitalnu kameru,orginalni wilson reket,...ono sto je najzanimljivije mozete sa drugovima da se takmicite u kladjenju da komentarisete,...itd

ako nije problem molim vas registrujte se preko mog linka jer tako dobijam 5.000 bodova:

BeterZ, the free sports betting game › BeterZ


ako nezelite preko mog linka evo vam obicni link:

BeterZ, the free sports betting game › BeterZ


REGISTRACIJA JE VRLO JEDNOSTAVNA

UZIVAJTE :)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Evo da ja probam... A sta dobijas od tog kladjenja??? Nista :D
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
kako nista ???....kad skupis dovoljno bodova mozes da narucis nesto(sony 3,ipod,stoni fudbal,wilson reket,....itd itd


Sajt je veoma slican Lockerz-u al je mnogo zanimljiviji...
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
1
A koliko treba tih bodova za jednu nagradu ... I gde mogu da vidim nagrade ja sam se registrovao ali ne znam gde su nagrade i za ova tri dana imam solidanih 700 000 poena ...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Evo registrovao sam se preko Dream of the bear-ovog linka, nadam se da ti je bar malo pomoglo :)

ovo je moj link pa ako neko hoce nek se reg. preko njega. hvala unapred svima
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
A koliko treba tih bodova za jednu nagradu ... I gde mogu da vidim nagrade ja sam se registrovao ali ne znam gde su nagrade i za ova tri dana imam solidanih 700 000 poena ...

odes na ,,RANKINGS,, i sa desne strane imas stvari koje mozes da narucis...sa tih 700 000 mozes da narucis kosarkasku i fudbalsku loptu....najmanje za nagradu ti treba 150 000...


svaka cast za 700 000 za 3 dana,to je stvarno dobar rezultat;):)yes3
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Evo i ja sam sve pogodio za vikend.... Imam 500000
 
Natrag
Top