Kazi mi ,kazi kako da te zovem

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
62
Zanima me,sta mislite o svadjama mame i tate kada se rodi beba oko njenog imena?Kako naci kompromis.Posaljite vase predloge imena za decaka i devojcicu.Moja sestra i zet ne govore vec mesec dana,jer ne mogu da izaberu ime za svog sina i cerku.U pitanju su blizanci.Hvala.

najbolje je rešenje sva imana na papirić pa bebe neka izvuku, bar sam ja tako to rešio.:)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Zanima me,sta mislite o svadjama mame i tate kada se rodi beba oko njenog imena?Kako naci kompromis.Posaljite vase predloge imena za decaka i devojcicu.Moja sestra i zet ne govore vec mesec dana,jer ne mogu da izaberu ime za svog sina i cerku.U pitanju su blizanci.Hvala.

O svadjama tog tipa mislim da su totalni idiotluk...
Za taj konkretan slučaj koji si naveo (blizanci) neka jedan roditelj da ime jednom detetu,a drugi drugom i to je to... Ako ni to ne štima - neka svako od njih napiše 10 imena na papir pa neka uporede i naći će nešto što će im se oboma dopasti (ako ne uspe iz prvog puta - neka probaju ponovo).
Ja imam sina i ja sam mu dao ime. Da je bila devojčica - ime bi joj dala moja žena... E,sad pošto sam ja dao ime prvom detetu - žena će dati drugom (kad budem imao) bez obzira da li je dečak ili devojčica i oko toga nema frke...
Tvoj zet i sestra mogu da se podele tako da zet da ime dečaku,a sestra devojčici. Mada,do sada deca sigurno već i imaju imena...
Možeš dobiti 100 saveta i sve je dzaba ako nema zajedničkog dogovora...

P.S: Da sam ja dobio blizance,kao taj tvoj zet,ja bi bio u takvom stanju da bi i mene trebalo ponovo krstiti,a ne da se svadjam sa ženom oko imena... wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Lana - Mateja

Nikola - Nikolina

Bogdana - Bogdan

Bojan - Bojana

Mina - Marko

Tea - Dusan

Lana - David

Danilo - Andjela

Jana - Stefan
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
62
Ostaviti ih bez imena.

kreza.gif


:yea:

Moja mama kaze, da je tako isto problem resila kada su trebali da daju meni ime yes3

evo za obe :give_rose::give_rose:
 
Natrag
Top