Kao rani mraz....

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Pre par dana odgledala sam film iz radionice Balašević. Film je baš lep... Miran, ravničarski... Lepa fotografija, lepa geografija, lepa muzika, simpatični, britki, duhoviti dijalozi... Znam, oštrom oku kritike neće promaći propusti (ako ih i nema , pronaćiće ih) ali ovo je film koji možeš da gledaš porodično i sa maloletnim detetom i sa prababom... Meni se dopao..

Da li se vama dopada film?
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Al jos cemo se nacekati da bi ga vidjeli na racunarima ;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
5
de imal' ko link za download.. aj potrudite se malo pa postavite da skinem :):) :D:dance2::dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
0
Nadam se da ce neko uskoro postaviti. Mnogo bih volela da gledam taj film. Volim ravnicu (nisam iz Vojvodine, bas suprotno) :) i takve teme koje su obradjene u filmu. Od ljudi koji su gledali cula sam pozitivne komentare, pa se nadam da ce ispuniti i moja ocekivanja. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
8
film je dug 2 sata i 20 min neko vece sam ga gledao na Palicu u letnjoj pozornici bioskop je bio pun sve je lepo romanticno i veselo ta prava divota posto se Balasevic ne odvaja
od originala ni za zivu glavu cisto sumnjam da ce uskoro moci bilo ko da ga postavi na NET
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
3
krivo mi je sto nije mogao da se vidi u bioskopima regularno,nego je to bilo po gradovima.
 
Natrag
Top