Kako viideti tudju IP adresu?

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Kako mogu da vidim neciju IP adresu? Sa nekim s kojim se npr dopisujem ili od nekog igraca u online igrici?
Da li postoji neki program za to ili nesto slicno i ako postoji kako se zove? :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
33
evo ti sajt gde mozes da widis tudj IP whatstheirip.com
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
ima nadji sebi program IP locator i ne treba ti nista jednostavnije mozes sve vidjeti:))
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
ima nadji sebi program IP locator i ne treba ti nista jednostavnije mozes sve vidjeti:))
Nećeš vidjeti skoro ništa što će ti reći odakle je korisnik koji koristi trenutnu ip adresu osim ako ne koristi fiksni ip.Znači da bez asistencije ISP-a možeš saznati eventualno grad, a i to uzmi sa rezervom jer se ip striktno ne veže na grad iz kojeg je osoba kojoj je trenutno dodijeljena ta ip adresa.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
pa sta ja znam,ja se bas i ne razumjem u to,ali ja sam imao ip locator i svaki put sam locirao grad iz koje je osoba,tako da neznam zavisi koji skidas,a ovaj sto sam ja imao,sam dobio i pravo je dobar,ali steta sto vise nemam,pa sam mu zato rekao da skine ip mozda i on nadje kakav dobar:)tako da neznam ne znam ja nikakav drugi nacin da se otkrije necija ip adresa.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Kako saznati nečiju IP adresu?Želite saznati IP adresu od osobe s kojom se dopisujete preko MSN-a, Skype-a ili bilo kojeg drugog sličnog programa?
1. Dok se dopisujete s tom osobom, otvorite CMD (Win+R, upišite CMD)
2. Upišite "netstat" (bez navodnika). Sada ćete vidjeti listu IP adresa sa kojim imate ostvarenu neku vrstu "veze". Nemojte još zatvoriti ovaj prozor.
3. Započnite slati neku datoteku (npr. sliku), i dok je slanje u tijeku u CMD upišite ponovno "netstat".
4. Usporedite prvu i drugu listu IP adresa, primijetit će te da u drugoj ima jedna IP adresa više - to je upravo IP adresa osobe kojoj šaljete datoteku



Znači ovako:

Start>Run>cmd
kucaj
netstat -n

Ubaciš IP da vidiš ukojem je gradu iako se sve veže na veće gradove pa ti to i nije mjerilo jer može biti u nekom gradiću okolice Zagreba npr.50km.

Kod:
http://www.dnsstuff.com/
 
Natrag
Top