Kako uraditi hard reset na prestigio pap 5044

Član
Učlanjen(a)
22.01.2011
Poruka
3
Imam problem sa telefonom naravno svojom krivicom,kao prvo nisam sacuvao podatke pre nego sto sam bilo sta pokusao da čačkam oko softvera...školski primer gluposti i brzopletosti...a kao druga glupost je što sam odradio update preko wi fi koji je imao loš signal i verovatno se u nekom trenutku taj signal prekidao ili gubio!Da skratim priču sada imam problem da mi prijavljuje grešku posle svakog završenog razgovora i počne da baguje tako da jedno kratko vreme posle prekinute veze telefon nije u funkciji,takodje sam primetio da je prestao da registruje i prikazuje odlazne i propuštene pozive dok dolazne pozive uredno registruje i prikazuje.Pokušao sam sa vraćanjem na fabričko stanje i podešavanje ali nisam ništa uspeo dakle ostaje mi da pokušam sa HARD RESET...ako je neko upućen ili misli da ima rešenje bio bih zahvalan na pomoći...:???:
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2011
Poruka
3
Hvala na pomomoći uspeo sam da rešim problem samo da napomenem da u ovom slučaju hard reset nije bio rešenje a radi se tako što se istovremeno pritisne prilikom uključivanja taster za pojačavanje tona i taster za uključivanje telefona,što je manje više i klasika u tim situacijama...i jedna napomena za ostale ako dođu u sličnu situaciju postoji mogućnost da se javi problem kada se telefon prebaci na srpski jezik ali verujem da će se neki novi update to rešiti inače telefon je extra i radi besprekorno za ovaj novac ne verujem da bih moga dobiti više...pozz
 
Natrag
Top