Kako ubaciti vise ace stream adresa

Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
Da li ima u xbmc neka fora da se odjednom ubaci lista sa vise "ace stream adresa" kao shto u live tv ubacim m3u. listu. Koristim Plexus addon za te torrente al je cimanje da se ubacuje kanal po kanal peske i logo itd (epg ne znam ni da li je moguce), nekako mi se cini jednostavnije da se to nekako strpa u listu kao shto moze u pvr iptv simle client. NE znam bas najbolje da objasnim shta me zanima, nadam se da me neko skontao :p Hvalaaa unapred

screenshot003.png
screenshot002.png
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Napravis m3u listu dodas prvo #EXTM3U i onda dodas ace stream linkove, zakacis je na paste bin i kasnije ides na paste bin, otvoris listu upises adresu i dodas adresu u ono add stream. Ovo ti kazem kao predlog nisam probao ovako jel radi.Trebalo bi da radi probaj mozda radi. No ovako ne radi mnogo odma se nage na paste bin, najbolje na neki nepoznat host. Bila je jedna tema napravis svoj forum, i samo u root dodas listu to je ono sto bi radilo duze vreme .Mozes listu da dodas i na Dropbox u public folder, isto i ovo je dobro p2psport addons, ne secam se jel u seting adona mozes dodati listu.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top