kako smanjiti ping u cs 1.6

Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
1
Raja imam problem sa pingom.ADSL mi je od 8g.Prije dok sam igro bez zvuka i slusa ping mi bio normala.Sad kupio sluse i zvucnike ping mi 200 do 500 ms do ceg je problem??
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
62
ma mozda je to do servera, ako je nemacki onda ti je veci ping a ako je srpski onda je manj....i izadji iz skajpa ili msn-a i iskljuci sva skidanja.
 
Član
Učlanjen(a)
08.03.2011
Poruka
1
jbt
koji protokol imas
47 ili 48 ja sam imao 48 sa istim tvojim problemom sve sam probao i na kraju sam obriso 48
i instalirao 47 i radi i bolje nego prije na jednom serveru mi je ping bio 1000 a sad 20
samo nece na sve servere
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.05.2011
Poruka
1
moze

moras da ides na Internet Explorer (veliko plavo slovo e) i gore de pise addres tti kucaj cs-skini.me/csfull mora biti napisano ovako i noras uci preko Internet Explorer zato sto nigde drugde NE RADI . Automatski ce ti se skinuti cs 1.6 v4.2 p4.8 i to je najnoviju cs by kg.....:) ;) :yea: :D radi 100 posto !! provereno
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2011
Poruka
3
Slusaj....Prvo smanji sve na najgore.
1.rezoluciju na 640x480 details stavi na low itd...:)
2.Skini ping.cfg
3.Ubaci ping cfg u C:/ProgramFilles/Counterstrike/cstrike (samo kopy paste )
4.Kada sve to uradis kucaj u konzolu 'exec ping.cfg'
5.Trebalo bi da ti se ping smanji za oko 300 meni jeste
6.I ping najvise zavisi od neta i a najvise do konekcije Uzmi SBB Ili Adsl Ja imam beotelnet i ne lag mi :) POzzz
 
Učlanjen(a)
04.07.2011
Poruka
1
I ja imam problem sa PINGOM. Trazhim pomoc kako da smanjim PING jer ne mogu da igram CW? Ali ja igram iz Luxembourga pa mi je ping non-stop 80-150. Ja znam da je ovaj net koji ja koristim slab, ali ne znam dali mozhee neshto da se uradi povodom cs programa ili sa serverima da se smanji. Igrao sam i pre na Ludoj Kuci ali pod drugim nick-om. Pod ovim nick-om igram tek 5 dana i nemam problema sa ADMINIMA Admini su EXTRA i imaju razumevanja tako da. Pozz za sve igrache na LUDOJ KUCI.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
1
LJudi pomagajte..Nov sam ovde,imam problem sa pingom i uzasno me nervira...Do pre 2 dana normalno sve radilo igrao kanter bio mi ping 8,9 imam net 11mb/s i odjednom je poceo da dize ping na 50,60 i secka nmg da igram...instalirao sam o5 windows (7) sve kako treba i o5 isto,poludeo sam stv ne znam sta da radim,znaci nije problem u netu a ni u kompu... i da skidao sam milion razlicitih kantera i sve isto... :/ hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2012
Poruka
24
Vi sto imate veliki ping, probajte da stopirate sva preuzimanja ukljucujuci i torrente. Takodje iskljucite mesandzere i skype. Naravno ukoliko imate. To bi trebalo da pomogne.
 
Učlanjen(a)
22.10.2012
Poruka
1
Brate cuti i meni je tako bas kako tebe ni ja neznam kako da smanjim Ping i ja imam kablovski Net.Ako zna neko nek kaze kako
 
Natrag
Top