Šta je novo?
Član
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
9
Emitovao se na Avali oko ponoći 6. januara. Pogledao sam na tv programu, ali nije to taj film. Gledao sam kraj filma pa bih sad hteo da odgledam ceo. Horor je, uoči Božićne noći 2 muškaraca ubijaju sestre u njihovoj kući, a na kraju filma uspeva jedna da preživi... Zna li neko naziv ovog filma?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.390
Jesi li siguran da nije taj što piše u programu, Black Christmas

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.009
Black Christmas (2006)
Black Christmas (2006) - IMDb

[raw]<iframe style='overflow: hidden; border: 0; width: 720px; height: 365px' src='http://stagevu.com/embed?width=720&amp;height=309&amp;background=000&amp&uid=trczdxfajpvp' scrolling='no'></iframe>[/raw]

Black Christmas (1974)

Black Christmas (1974) - IMDb

[raw]<iframe style='overflow: hidden; border: 0; width: 720px; height: 444px' src='http://stagevu.com/embed?width=720&amp;height=388&amp;background=000&amp&uid=dwxjqembieyh' scrolling='no'></iframe>[/raw]

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
9
Jeste Black Christmas. Na telextu piše Kad đavo dođe po svoje (Made Men). Hvala!

Učlanjen(a)
16.11.2012
Poruka
3
moze li mi neko reci kako se zove film ili da mi ga posalje
lik dobija telefon sa koga dobija poruke koju berzu da kupi u koji aparat da ubaci novcic da dobije pare i tako na tu temu samo sto preee jer mi se strasno gleda

Učlanjen(a)
16.11.2012
Poruka
3
jel mi neko moze reci kako se zove film , covek dobija telefon sa koga dobija poruke koju berzu da kupi gde da ubaci novcic tj u koji aparat da bi dobio jack pot

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.056
jel mi neko moze reci kako se zove film , covek dobija telefon sa koga dobija poruke koju berzu da kupi gde da ubaci novcic tj u koji aparat da bi dobio jack pot

Trebalo bi da je ovaj film u pitanju

Echelon Conspiracy (2009)

MV5BMTg2NzQzNzQ2NF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTE5MTMyMg@@._V1._SY317_.jpg

Učlanjen(a)
25.01.2013
Poruka
1
meni je stvarno potrebna pomoc,film je bio jos pre 2,3 godine :D haha,zena se udaje za muslimana i dobiju jedno dete,medjutim taj musliman ju je terao da idu u njegovu zemlju da upozna njegovu porodicu sto ona naravno nije htela,medjutim na kraju je pristala i otisli su zajedno sa detetom.tamo joj oduzimaju drzavljanstvo i njoj i detetu i ne pronalaze nacin da se vrate u svoju zemlju.muz joj se menja i ne obraca paznju na njih dve..tako nekooliko godina se zena borila da dobije drzavljanstvo jer se u toj zemlji tesko dobija.i na kraju uspe i pobegne sa detetom..tako sto je kontaktirala uz pomoc neke devojke koju je tamo upoznala .ona joj je pomogla . odlazi na kraju sa detetom ..stvarno ,mislim da je dovoljno veliki opis filma,dobar je film,moolim vas treba mi .sto pre

Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
350
meni je stvarno potrebna pomoc,film je bio jos pre 2,3 godine :D haha,zena se udaje za muslimana i dobiju jedno dete,medjutim taj musliman ju je terao da idu u njegovu zemlju da upozna njegovu porodicu sto ona naravno nije htela,medjutim na kraju je pristala i otisli su zajedno sa detetom.tamo joj oduzimaju drzavljanstvo i njoj i detetu i ne pronalaze nacin da se vrate u svoju zemlju.muz joj se menja i ne obraca paznju na njih dve..tako nekooliko godina se zena borila da dobije drzavljanstvo jer se u toj zemlji tesko dobija.i na kraju uspe i pobegne sa detetom..tako sto je kontaktirala uz pomoc neke devojke koju je tamo upoznala .ona joj je pomogla . odlazi na kraju sa detetom ..stvarno ,mislim da je dovoljno veliki opis filma,dobar je film,moolim vas treba mi .sto pre

Not Without My Daughter (1991)

IMDb:

Prevod:
Kod:
http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=not+without+my+daughter

Poslednja izmena: