Kako napraviti svoj home made kapućino i tricolore?

Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
2
CREMI CAPPUC HD resize.jpgcremi.jpgPošto više volimo da nam društvo dolazi u posetu i da se družimo što se kaže "na gajbi", tako smo došli i do momenta kada je postalo monotono da se non stop piju iste stvari-turska kafa ili eventualno espresso, pivo, sok, klasika. Zato smo prilikom boravka u Italiji videli ludu stvar koju verovatno samo Italijani mogu da smisle-pravi penu ili bolje reći mlečni krem (od mleka naravno), a može se koristiti i za pravljenje raznih mlečnih ili vodenih šejkova.
Mi uglavnom sa Cremijem pravimo mlečni krem i samim tim tricolore napitke (za one koji ne znaju ili nisu probali 1/3 čokoladni toping,1/3 espresso i 1/3 mlečni krem i mleko).Mogu vam reći pravo osveženje i razbijanje monotonije.Ono što mi se najviše sviđa je jednostavnost i pristupačnost, ne košta brdo para niti mi trebaju priključci za vodu i ne znam ni ja šta-2 baterije i vozi!
Jesam li rekao da je italijanski fazon?Onda ne moram da vam kažem kako izlgeda,ali svakako evo slike pa pogledajte.
Toplo preporučujem fanaticima koji ne mogu bez kofeina poput mene:roll:CREMI CAPPUC HD resize.jpgcremi.jpg
 
Natrag
Top