Šta je novo?
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
2
Molim administratora ovog sajta da me posavetuje gde da nadjem domaći film "Nož" pošto na mnogim sajtovima ne može da se gleda jer traje 15 do 20 minuta i onda nastaje prekid? Vi ga nemate na menyu koliko sam video, a želim da ga pogledam. S poštovanjem, tragalac. P.S. Samo želim da ga pogledam online, a ne da ga skidam.

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
1
Molim,ako neko zna kako se zove dokumentarac o zivotinjama u africi koji se prikazivao krajem osamdesetih.U njemu se prikazuje zivotinjski svet u pustinji.Da pomognem o nekim scenama{majmuni se najeli fermentiranog nara i opili se,slonovi isto se najeli i opili i druge zivotinje i onako pijane pravile razne vratolomije}Mislim da je glas naratora glumca Relje Basica.Ako neko zna neka mi javi jel bih ga skinuo da gledaju deca jer sam im prepricavao razne smesne scene iz tog dokumentarca.Unapred hvala!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
2
Molim,ako neko zna kako se zove dokumentarac o zivotinjama u africi koji se prikazivao krajem osamdesetih.U njemu se prikazuje zivotinjski svet u pustinji.Da pomognem o nekim scenama{majmuni se najeli fermentiranog nara i opili se,slonovi isto se najeli i opili i druge zivotinje i onako pijane pravile razne vratolomije}Mislim da je glas naratora glumca Relje Basica.Ako neko zna neka mi javi jel bih ga skinuo da gledaju deca jer sam im prepricavao razne smesne scene iz tog dokumentarca.Unapred hvala!
Nisam siguran. ali mislim da se zove "Ta divna stvorenja", a koliko se sećam on je dosta stariji i tu ima nekih scena koja baš nisu preporučljiva za malu decu tj. lavovi jedu nekog urodjenika koji nije mogao da pobegne, odnosno da se popne na drvo. Ponavljam, nisam siguran da je to taj film, ali pokušaj. Poštovanje,

LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187

....izvoli film:

http://serbianforum.org/dokumentarn...autiful-people-ta-divna-stvorenja-1974-a.html

Član
Učlanjen(a)
24.02.2011
Poruka
5
zna li neko tacan naziv filma glumac denzel washington.. u filmu se radi o tome da se navedeni glumac nalazi na nekoj akademiji i prozivljava mnoge nepravedne postupke ali on ne odustaje od svog cilja da postane clan mornarice i jos se jednog detalja sjecam a to je da sa slomljenom nogom oblaci tesko ronilacko odjelo da bi dokazao da je spreman i na kraju uspije i dobija medalju o zavrsenoj akademiji molim pomoc