Kako konvertovati film od cca.300 MB

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
3
Postovanje

Zamolio bih nekog ako mi moze pomoci.Naime do sada prilikom skidanja filmova (download) koristio sam WIN -Rar za spajanje failova te program Win-Avi za konvertovanje i brnovanje filmova na DVD.
Danas prvi put sam napravio download filma THE TOURNAMENT-2009 (strani filmovi sa prevodom) te nakon ponovljene procedure koju sam radio za ranije filmove dobio sam na brnovanom DVD samo zvuk filma dok slike nema. Do sada su filmovi koje sam skidao imali otprilike oko 700 MB ,dok ovaj film (The tournament) ima 297 MB .
Neznam kako da rijesim ovaj problem i unaprijed hvala ako mi neko moze pomoci.

Veca 1412
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
19
Konverzija ili ?

Da bi mogli da pomognemo trebalo bi da se zna kojeg je tipa dovuceni fajl (posle otpakivanja avi, flv, wmv...) i koja je izvorna veličina.
Moguće je da nemaš odgovarajući kodek za puštanje. Ja u poslednje vreme sve konverzije radim sa Allok video to mp4 konverterom i jako sam zadovoljan. Većinu toga odradim iz virtualdub-a, ali je allok u prednosti zbog kompatibilnosti sa svim novijim formatima. Pozdrav !
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Kao i vec iz predhodnog posta,vazno je koji je file,verovatno "mkv"ili nesto drugo....sa
iSkysoft Video Converter-om i Combined Community Codec Pack resices gotovo sve te probleme.Prelistaj malo po forumu iresenje ce se naci samo...Pozzzz
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jos nesto........filmovi koje si skidao i bili su 700 mb su najverovatnije u .avi formatu......dok ove sto skidas po 300 mb su u matruska formatu (.mkv)...
Ovim tutorijalom sto te uputio resices bez problema tvoj problem i sa slikom i zvukom,jedino sto naravno moras u racunaru imati instalirane odgovarajuce kodeke a njih imas ovde......

http://serbianforum.org/sistemski-alati/39556-audio-i-video-kodeci.html

pozzzzz.....
 
Natrag
Top