Kako da sa mog sajta stizu komentari na Mail?

Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
6
Postavila sam na stranicu sajta mesto za pisanje poruka i imam dugme posalji i sve radi samo poruke ne stizu na moju mail adresu sta sam propustila ?? Da li treba jos neki DIR. da ubacim na sajt sa nekim programom ili... HVALA UNAPRED
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Moraš podesiti (vjerovatno u admin opcijama) da ti stižu poruke na e-mail.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Reci nam preko cega pravis sajt pa da ti preciznije damo odgovor..................
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
6
Ja se izvinjavam nisam bila prisutna na forumu.
Sajt pravim preko M.Expression web I solidno ga poznajem ali ovu caku ne znam ja sam na sajtu postavila sve i napisem poruku i posaljem ali ne stize na mail adresu i sta sad?
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
6
Gde? Sta da podesim Evo primera Code koji se postavlja na stranicu u izradi i to radi ali sta dalje kako sad da Yahoo Ili Gmail Vidi sa koje adrese se salje znaci nesto mora jos da se uradi

<FORM METHOD="POST" ACTION="URL"><input type="hidden" name="recipient" value="neka@emailadresa.com"><p>Pošaljite nam svoje komentare!</p><textarea name="textfield" cols="50" rows="7"></textarea><input type="submit" name="Submit2" value="Pošalji"></FORM>

Da i ovo sam zaboravila da napisem sta se stavlja i gde:
  1. Kod atributa ACTION="URL" umjesto "URL" upišite lokaciju na kojoj je instalirana skripta.
  2. Kod atributa VALUE="neka@emailadresa.com" upišite email adresu na koju želite primiti podatke upisane u formular.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top