kako da pystim na komp igru za soni 2

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
skinuo sam emulator Pcsx2_0.9.4 i skinuo igricu god of war 2 i emulator radi do dela kad treba igru da ucita kad dodje dokle on mi izbaci da treba da ubacim sony playstation cd/dvd kao da trazi da mu ubacim original igricu koristim xp sp3 i imam jaku masinu od kompa dajte mi resenje sto pre popizdeo sam sa ovom debilskom igricom vec 5 dana vadim oci da je pustim da radi i uvek sa kojim god emulatorom da sam probao isto sranje pokazuje da li ima neki plugin koji mi fali da bi ocitalo igricu koja je ocigledno fals
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
brate i ja sam se cimao oko toga par sati dok nisam popizdeo i obrisao igricu :)
prvo mi zvuk nije bio dobar,onda je lagovala i tako....smaranje...
čak sam i bio skinuo modifikovan emulator za tu igricu uz neku prepravku kako bi se prilagodila mojoj mašini i racku :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
brate i ja sam se cimao oko toga par sati dok nisam popizdeo i obrisao igricu :)
prvo mi zvuk nije bio dobar,onda je lagovala i tako....smaranje...
čak sam i bio skinuo modifikovan emulator za tu igricu uz neku prepravku kako bi se prilagodila mojoj mašini i racku :dntknw:

meni sve savrseno radi zvuk i slika ali nece da mi ocita disk trazi da ubacim disk od sony 1 ili sony 2 a disk je vec ubacen kao da mi trazi original disk da ubacim a nemam original pa me interesuje kako si ti to sranje sredio da kokrenes igru a za ostalo me nebrine imam dobru masinu
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
meni sve savrseno radi zvuk i slika ali nece da mi ocita disk trazi da ubacim disk od sony 1 ili sony 2 a disk je vec ubacen kao da mi trazi original disk da ubacim a nemam original pa me interesuje kako si ti to sranje sredio da kokrenes igru a za ostalo me nebrine imam dobru masinu

nije mi jasno kako znaš da ti je dobar zvuk kada nisi ni igrao :???:
a to što pričaš...pa tebi treba krek
pokušaj ovo što je nurkess postavio.ja se sa tom igrom više ćune cimati
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
E ovako da skratimo priču. Da bi pokrenuo Ps2 igru na Pc-u treba ti zvjer od kompa i uz to moraš da se bakćeš sa emulatorima bdw drugačija je konfiguracija za svaku igru i za svaki komp ja sam slučajno našao emulator koji je neki lik postavio i mali smo sličan komp i pokretali smo istu igru pa je moglo a ovako namučićeš se ko stoka i ništa nećeš dobit.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
27
God Of War 2 postoji za PC!!!!!!! Ne trebaju ti emulatori da bi ga igrao!
 
Natrag
Top