Kako da povezem zvuk sa laptopa na lcd posto sam sliku povezala preko vga kabla?

Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
17
Kako da povezem zvuk sa laptopa na lcd posto sam sliku povezala preko vga kabla?Kupila sam kabal i povezala sliku tako da mogu gledati filmove preko lapa na lcd-u medjutim zvuk se ne prenosi na taj nacin.Rekli su mi da uzmem chinch kabal koji ubacim u phone na lapu a drugi deo u tv tj u audio crvenu uticnicu.Ni to ne daje rezultate.Ako neko zna kako se to radi neka napise please!Unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
e ovo ti kablo treba,al tvoj lcd mora imati ova dva cinca:crveni i bijeli,a ovaj crni prikljucis na laptop.
 

Prilozi

  • Acc_Cable.jpg
    Acc_Cable.jpg
    8,5 KB · Pregleda: 45
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
Sa tim kablom bi trebalo da ima zvuka. Možda trebaš Sound kartu da podesiš. Koji laptop imaš?
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
Onda probaj sa HDMI kablom on daje i zvuk i sliku.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
jedan kraj kabela prikljucis u lap-top u plavi izlaz na zvucnoj karti, a drugi kraj dva chincha prikljucis na lcd tv u audio in (input), nebitno gde ces koji staviti bitno je samo da je audio in.
imas 3 cinca (to je AV kabel), ali ti prikljucujes samo dva za audio, ako ima i zuti cinc (obicno je video) njega preskoci, pa probaj
 
Natrag
Top