kako da , ma pomozite...

Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
20
e sad ovako , treba mi vase misljenje ,
upoznao sam jednu devojku, i izlazili zajedno i sve ali kad je bilo prilike da je pitam za vezu ja sam to propustio, mi smo naravno i dalje izlazili svaki dan i posle nedelju dana ja joj objasnim kako sta a ona mi kaze da me sad smatra za druga i kad nekog tako smatra ne vredi nista...
e molim vas pomozite kako da probam da je okrenem da pocne da me gleda na drugi nacin, pomozite stvarno mi se svidja , jednostavno , ne mogu dan da provedem bez nje....
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Uh ovo je baš teško,ako je ona pri svom stavu da ostanete prijatelji ti ne možeš ništa puno učiniti....moguće da to što si propustio ona je shvatila da i ti želiš samo prijateljstvo,pa je sada zauzela takav stav.....ne znam neću mnogo da pametujem,strpi se sačekaj da vidiš kako će se dalje odvijati odnos između vas,možda i nije sve tako kako izgleda trenutno.Ja sam optimista i uvek mislim pozitivno tako da nikada ne treba po meni gubiti nadu i lako se predati...pogotovo u slučaju kao tvom kada ti je baš stalo do te devojke :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Batke, nemo' se previše jediš što si propustiJo prvu šansu, jer kako je sad
ispalo, bilo bi tako i ondaK!!

Jednostavno rečeno, ne sviđaš joj se da bi se zabavljala s tobom!!

Ja sam to možda malo grubo rek'o, ali to je suština onog njenog...
"Ja tebe smatram prijateljem....bratom....ujakom....ujinom....bla, bla, bla"!!


Nema pomoČi!!
Ona Če te drži za prijatelja...kamo lepe sreće:)...a ti ćeš najverovatnije gubiti
vreme nadajući se njenom nekom dešperatnom stanju, kad je svi "napuste" a
ondaK daj šta daš....pa neka je to i "prijatelj"!!
Za to vreme Če kraj tebe prođe najmanje pet devojčica koje će isto to osećati
prema tebi, al' šta vredi....ti si već "oslepeo"!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
20
baba u pravu si , provalila me ona da sam se ja zaljubio , i zove me samo kad treba negde da je vozim ili kad joj je dosadno a svi drugi imaju sta da rade....
tako da ono , ne zovem je vise ni nista... pa videcemo kako ce dalje...ali ono , kad je ne gledam sve vise i vise bledi u mojim ocima ....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
I treba da bledi, jer će tako nastaviti samo da te iskorišćava, al' ne onako kako želiš. :-( Man' se ćorava posla, bar devojaka ima koliko ti duša hoće. Ako će tako da se ponaša, i ne zaslužuje te.
A jel' sad ja zvučim surovo? :-(
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Ma znam da sam u pravu, proš'o Ja to :) :) :)!!

Znaš šta je sreća, što si se samo zaljubiJo!!
Njesra je kad zavoliš, ondaK neka ti je Bog u pomoći ako te računa u mušku tetku :)!!
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ma znam da sam u pravu, proš'o Ja to :) :) :)!!

Znaš šta je sreća, što si se samo zaljubiJo!!
Njesra je kad zavoliš, ondaK neka ti je Bog u pomoći ako te računa u mušku tetku :)!!

Baba kod mene obrnuto ja kad se zaljubim nisam normalna,a kad volim onda sam voda ladna :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Baba kod mene obrnuto ja kad se zaljubim nisam normalna,a kad volim onda sam voda ladna :dntknw:

Sasma normalno za zaljubljenost!!
Ja skoro samo u gaČama po zimi trč'o do Štranda :lol: :lol:!!

A voli se samo jednom, sve ostalo umišljamo!!
I svako drukčije reaguje!!
 
Natrag
Top