Kako da koristite jdownloader ?

Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
18
Skidam sa pomenutih adresa fajlove,odradi JDownloader sve kako treba i po završetku ga gasim kao i sve ostalo nakon završetka na "x",kaže da program će "biti spušten u paletu"->opcija "u redu" i program je isključen.
Intersuje me sledeće ukoliko neko može da pomogne.Za skidanje s YouTube koristim drugi program jer JDownloader mi sa YouTube skida u flv. formatu i uz spot skine ga i u mp3 i mp4 i još neke fajlove koji mi nisu uopšte potrebni.Aktiviram taj drugi program da skinem ili samo spot ili samo pesmu u mp3 formatu,kad šta već mi treba,međutim:kopiranjem URL koji mora da unesem tamo automatski otvara zatvoreni JDownloader i izlisista tj. raščlani adresu u svom sistemu,mora da brišem to sa spiska JDonloadera i gasim ga ponovo.Da sinem sledeće s YT opet automatsko otvaranje i startovane rada JDownloadera i stalno tako u krug??? Ako hoću da skinem više spotova sa YT da zaustavim automatsko pokretanje JD samim kopiranjem URL spota mora da gasim kompjuter,pa kad ga upalim JDownloader dok ga ne otvorim ne reaguje.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jednostavno tako ti je podesen Jdownloader da grabuje linkove.....sto je po meni dobro podesavanje.....

39007608.jpg


Medjutim gaseci Jdownloader na X .....broj 1.......ti mislis da si ga ugasio ali nisi jer je sisao u taskbar....broj 2

66960229.jpg


Tu ces desni klik na njegovu ikonu a zatim u padajucem meniju na Exit......broj 3 i bice stvarno ugasen i nece te uopste ometati......

44364410.jpg


Nerazumem zasto Youtube ne skidas pomocu addona ili skripti ako koristis firefox.......ima ih mali milion i jednostavno sa njima downloadujes Youtube u koji god format zelis ......pa i HD.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
18
Rešio taj problem.Za razliku od slika gore našao sam ga u taskbaru u "hidden icons"-nisam se setio da pogledam tamo pa mislio da ga ni nema po gašenju na "x" u taskbaru.


DVDVideoSoftStudio koristim za skidanje s YouTube.Koristim firefox,da ne pravim ovde offtopic naćiću tutorijale za ovo što si rekao,pa da vidim da pređem na taj sistem downloada s YT.
 
Natrag
Top