Kako da hakujete pare na Facebook Farmville igrici!

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
2
020909121934gameBig_farmville.jpg


--------------------------------------------
Download FV cash stealer from Hotfile
Kod:
http://lix.in/-737175
-plugin made from GukX0sun from farmworkingbot.info!

--------------------------------------------

Sve što vam je potrebno od alata je okačeno, požurite dok iz Zynge nisu patchovali. Skinuto sa ruskog nekog foruma!

poz
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
67
Mozes li malo bolje to da objasnis? treba da skinemo to / iako ne mogu ne znam zasto/ i sta onda da radimo:)? Thx:)
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
pazi da ne dobijes pare na farmi, to moze da bude eventulno neki virus ili slicno
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
2
moze li neko da uploaduje ovo na rapid share i postavi link posto ovde mora da se ceka vise od 1h da bi mogo da skines
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
2
Viceroys je napisao(la):
Im thing this is gona work, just unzip and place folder caled FV cash on your Plugin folder of Farmvillebot on C: drive I hope this is a real thing ************************************** Download Lix.in - Linkprotection
Sa istog foruma, probajte meni radi ali sao do 70 FV para dalje nece ali i tih 70 vredi!
 
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
1
moze li neko da mi pojasni trikove i sustinu TEHNIKE hakovanja

neka se javi bilo ko ,ko moze da me nauci malim slatkim hakerskim tehnikama.Sto malim i slatkim? Ne zanima me prevara koja ce na bilo koji nacin nekog ugroziti inapraviti stetu -u bilo kom smislu:) jedina stvar koja me neodoljivo privlaci je da gospodarim koliko god mogu online igrom FARMVILLE na Facebook-u. PRISTAJEM NA SVAKU LJUDSKU I RAZUMNU PONUDU i spreman sam da platim lepu sumu novca u zamenu za neko osnovnije znanje o hakovanju uopste.dobro i brzo kapiram yes3 .sve ovo zelim iskljucivo radi zabave a i u zivotu-najsladja mi je precica( ici glavnom ulicom je dosadno) -vladimir 29god. tel. 0616410263 i 022321213 -Nova Pazova
 
Natrag
Top