Kako bez Internet konekcije da se oslobodim virusa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
86
Kompjuter mi se zarazio virusom i ne mogu da pristupim Internetu.Molim vas,pomozite,kako da ga ocistim.Imam laptop preko kojeg mogu da skinem antivirus programe,ali ne znam dalje.Ako mozete korak po korak da mi objasnite,bila bih jako zahvalna.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma sta ce joj to? pokusaj sa nekim antivirusom da pocistis, prebaci instalaciju od nekog sa USB-a, instaliraj i pokusaj. Drugo, ako znas da se sluzis dos-om onda ti sigurno nece biti problem da ubijes virus, i trece ako opet ne mozes onda prebaci sve podatke kod nekog na komp, naravno skeniraj ih na tom drugom kompu, i reinstaliraj sistem
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
86
Na laptopu imam Norton,da li sa njega mogu preko USB-a da prebacim na kompjuter i pokusam da ocistim?
 
Poslednja izmena:
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Pa prebaci na stiku od nekoga bar to nije problem.Skini portable verziju
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
da, stick, flash, usb, zovi kako god hoces samo pokusaj da prebacis, al cisto sumnjam da ces uspjeti jer virus zna zaraziti usb cim ga vidi, mada opet pokusaj nista te ne kosta
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
86
Strpljen-spašen.Doći će čovek koji to sve zna bolje od mene.Još nemam taj stepen znanja da se igram,pa da bude puf.Hvala vam svima na dobroj volji....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top