Kako 2 titla spojiti u 1

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Kako 2 titla spojiti u 1

Koliko ste puta trazeci titl za vas film
pronasli ga u dva dijela (cd1 i cd2)
a vi imate film iz jednog dijela?

Idemo rijesiti to i spojiti 2 titla u jednu cjelinu :


1. Koristiti cemo Subtitle Workshop, jedan odlican i besplatan alat,
mozete ga skinuti ovdje :


Kod:
http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/Subtitle-Workshop.shtml
2. Pokrenuli smo Subtitle Workshop i idemo na posao :


otvaramo Alati -> Spoji Titl ( Tools -> Join Subtitles) ili pritisnite Ctrl + J
i to izgleda ovako :

0fe9a5cf.jpg


Zatim idemo na Dodaj ili Add i dodajemo jedan po jedan titl


0ed4a156.jpg



4. Sljedece oznacavamo Recalculate time values (preracunaj vremenske vrijednosti)..na slici oznaceno crveno


0a9ebafe.jpg


i pritisnite Join (sastavi) , date naziv vaseg filma i spremite (save)


0c50aae2.jpg



5. Idobili ste novi titl iz jednog dijela
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
ja sam se ranije mucio, ali sam imao drukciji problem...ja sam skidao filmove iz 2 dela, a imao sam prevod u jednom fajlu, pa sam morao ta 2 videa da spojim u jedan, i tek onda da gledam film...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja sam se ranije mucio, ali sam imao drukciji problem...ja sam skidao filmove iz 2 dela, a imao sam prevod u jednom fajlu, pa sam morao ta 2 videa da spojim u jedan, i tek onda da gledam film...
Nema tu neke velike muke......spojis ta dva dela u jedan nekim od Joiner programa kojih sada bar ima dosta (Allok Video Joiner ,Ultra Video Joiner,...)eventualno ako fajlovi imaju ekstenziju .001, .002, .003...koristis za spajanje HJSplit......
A vec sa prevodom u Subtitleworkshopu mozes uraditi sta god hoces........;)

http://serbianforum.org/tutorijali/...da-podesavanje-pravljenje-novog-deljenje.html
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
1
Mene zanima jedna stvar, spojio sam titlove, ali mi je do pola uskladjen a posle toga nije. Kako da uskladim drugi deo titla?
 
Natrag
Top