Kaja: Od udvarača me, posle šamara, čuvaju telohranitelji

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Katarina Ostojić za “Blic” priča o napadu u diskoteci


Kaja: Od udvarača me, posle šamara, čuvaju telohranitelji




Izvor: Blic Boris Vuković | 05. 03. 2011. - 00:02h
cat_icn_more.png
13:42h | Foto: D. Goll


Beograd -- Nakon što je pokušao da me poljubi u klubu, izašao je za mnom i nasrnuo na mene u garderobi. Uhvatio me za ruku i počeo da viče: “Šta se foliraš, nije ti ovo Novi Sad, dođi ovamo” i počeo jako da me steže. Otrgla sam se i rekla da se skloni od mene. Onda sam dobila šamar, pa još jedan, pala sam na pod, a on je počeo da me udara pesnicama. Bilo je strašno - prepričava nemili događaj pevačica Katarina Ostojić Kaja, koju je u četvrtak ujutru u klubu “Hipnotik” prebio nepoznati mladić.
122333_1022-kaja-foto-d-goll_f.jpg


Katarina Ostojić sinoć ispred policijske stanice na Karaburmi



Katarina Ostojić je izašla sa prijateljem u klub “Hipnotik” kod Tašmajdana u Beogradu i provodila veče uživajući u dobroj atmosferi. U jednom trenutku njihovom stolu prišao je nepoznati mladić i krenuo da se raspituje o Kaji, najpre kod njenog druga.

- On mu je rekao da trenutno nisam zainteresovana za tu vrstu upoznavanja, jer je video da je taj momak malo više popio. Međutim, to mu nije bilo dovoljno, pa je onda došao kod mene, uhvatio me za ruku i krenuo da me poljubi. Zapanjila sam se, odgurnula ga i do kraja večeri nisam na njega obraćala pažnju - priča Katarina Ostojić za “Blic”.

Mladić koji je pokušao da je poljubi čekao je do kraja večeri da ona ostane sama i nasrnuo na nju dok je uzimala jaknu u garderobi.

- Vikao je na mene: “Šta se praviš, šta umišljaš”, stegao me jako i ponovo nasrnuo na mene. Tada je počeo da me udara, vrlo jako, pokrila sam se rukama po glavi, a preko mene je legao moj prijatelj. I njega je zverski udarao i stalno vikao, al’ nisam mogla ništa da ga razumem jer sam se mnogo uplašila - priča pevačica.

Momak koji je udarao Kaju pobegao je odmah posle napada iz kluba, a pevačica je prevezena u Urgentni centar. Tamo su konstatovane lakše povrede, ali su lekari istakli da je Katarina Ostojić preživela veliki stres i traumu.

- Mnogo sam razočarana, nesrećna, ne mogu da verujem da tako nešto može da se desi devojci koja neće da se poljubi sa nepoznatim momkom. Nikad ga u životu nisam videla i nijednim svojim gestom ga nisam navela da tako nešto uradi. Teško mi je što i obezbeđenje nije htelo da reaguje iako su sve bili na samo tri metra od incidenta i sve videli. Neću da izlazim nigde iz stana ovih dana, povukla sam se u sebe, potreslo me sve ovo. Ipak, neću otkazivati nastupe, ali sam unajmila obezbeđenje. Ne želim da dovedem sebe ponovo u ovakvu situaciju - ističe Katarina Ostojić.

Krivična prijava


Pevačica je juče podnela krivičnu prijavu protiv nepoznatog napadača u policijskoj stanici Palilula. Kaja je u razgovoru koji je trajao više od dva sata detaljno opisala šta se i kako dogodilo i policija će pokrenuti istragu.

- Žao mi je što niko neće da svedoči, svako se pravi da ništa nije video i da nikog ne poznaje. Ipak, nadam se da će policija uraditi svoj posao. Ne plašim se novog napada, mislim da bi to samo za njega bilo loše. Na kraju, ostao je gorak ukus zbog svega što se dogodilo - razočarana je pevačica.
 
Natrag
Top