Kačar: "Prija što se raspituju Barsa i Mančester, ali ja mislim samo o Francuskoj"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Kačar: "Prija što se raspituju Barsa i Mančester, ali ja mislim samo o Francuskoj"
31. avgust 2009.
]

kacar3435020090616161518.bmp


Jedan od najtalentovanijih evropskih igrača bi mogao da bude tajni adut selektora Antića protiv Francuza. Kako daje golove, Antić razmišlja da ga iskoristi u napadu. Kačar posvećen Herti i nacionalnom timu, očekuje da "galski petlovi" padnu u Beogradu.
Gojko Kačar bi mogao da bude velika uzdanica selektora Antića u sudaru sa Francuzima. Komentarišući igre nekadašnjeg fudbalera Vojvodine, kao i golove Kačara, selektor je rekao da bi mogli da ga preselimo u napad, kao nekada čuvenog Španca, Santiljanu.

Za Kačara interesovanje osim Mančester Junajteda pokazuje i Barselona.

“Prijaju pohvale, ali sam posvećen Herti i reprezezentaciji“, kaže fudbaler koji je doneo prve bodove Herti na startu šampionata, ali i plasman u Ligu Evrope, protiv Brondbija.

U ponedeljak stiže u Beograd.

„Ovo je ispit generacije, možemo da dobijemo Francusku, pred punom Marakanom. Imamo kvalitet to smo pokazali i u prvoj utakmici, kada nam sreća nije bila saveznik“, rekao je Kačar.

On dodaje da niko ne misli da će biti lako, ali da je utakmica u Južnoj Africi pokazala da spremno ulazimo u finiš kvalifikacija. Nada se da će igrati.

„Ja sam spreman, odlučuje selektor. Niko u timu ne misli o ličnom interesu, igranje za Srbiju podrazumeva žrtvu za kolektiv. Zajedništvo je naš adut, sad kad je najteže moramo da budemo najbolji“, kaže Kačar.
 
Natrag
Top