Ka kopirat podatke iz win xp kad je system izbrisan

Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Jedno pitanje ako moze pomoc.

Kompjuter mi je crkao. tj imao sam NOD32 uletio virus onga je izbrisao i virus povukao za sobom jedan File (datoteku) )
Windowsa/system32 , file xxxx.
Kad sam upalio Komjuter samo je dosao plav ekran i pise u Eng. jeziku da je file xxx iz Win. system 32 error. pise jos neki piz......

Imali kakav program ili bili sta da udjem u kompojuter i kopiram moje podatke iz C:

Mislim da ste me razumeli sta hocu..

Lp
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
imas par mogucnosti...
ako imas dovoljno prostora na disku, izmi cd od xp, pokreni isntalaciju, kada udjes u meni gde podesavas particije, biraj opciju leave curent particions, instaliraj i moci ces da sacuvas podatke.
drugi nacin je da skines hard disk, da odneses na drugi komp, prikacis ga kao sekundarni disk, i na taj nacin spasis podatke.
treci nacin je da uz pomoc instalacionog diska od xp, pokrenes repair windows, i na taj nacin pokusas da spasis sitem.
probaj prvo na treci nacin...
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Hvala

Hvala za tvoj trud
Lepo si mi opisao probacu i napisacu sta je bilo.

LP.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
imas par mogucnosti...
ako imas dovoljno prostora na disku, izmi cd od xp, pokreni isntalaciju, kada udjes u meni gde podesavas particije, biraj opciju leave curent particions, instaliraj i moci ces da sacuvas podatke.
drugi nacin je da skines hard disk, da odneses na drugi komp, prikacis ga kao sekundarni disk, i na taj nacin spasis podatke.
treci nacin je da uz pomoc instalacionog diska od xp, pokrenes repair windows, i na taj nacin pokusas da spasis sitem.
probaj prvo na treci nacin...


Odlican savet,yes3 druga opcija uvek pali, treca se pokazala u praksi-diskutabilna, a prvu nisam probao, yes3
mada, slozicemo se da ima i 4 opcija, ako nije previse podataka za spasavanje,
Live XP i onda total komander iz njega i ako ima najmanje 2 particije, kopiranje na onu drugu...
Poz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
tu trecu sam isprobao ne jednom, stavis ga na slejv i prepisuj.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
naravno))))
sigurno da ima jos mogucnosti...)))
samo ih mi neznamo sve)))

i hvala....)))
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Paragonov (opet ja ,k´o mutavi Radovan) Recovery CD (butabilni) takođe može pomoći.Ima opcije "browse partition"/"check integrity"/"copy partition/folders/files...".
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
naravno, ali prvo ga treba napraviti, pa tek onda pokrenuti oporavak sistema sa njega...
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Naravno ! Zato i davim ovoliko ljude njime - možda nekoga i nateram da ga napravi i reši sebi većinu problema.
 
Natrag
Top