Jovana: Slikala bih se gola za 2000 evra!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Jovana: Slikala bih se gola za 2000 evra!


Jovana Pavlović: Slikala bih se za sve muške časopise. Imam šta da pokažem - izvolite, zovite me. Sebe vidim u žiži interesovanja

jovana.jpg

Jovana Pavlović po završetku šoua „Veliki brat" najavljuje osvajanje estradnog vrha i priznaje da nije očekivala da u kući na Košutnjaku provede 100 dana.

- Nisam očekivala da ću biti najomiljenija ukućanka zato što sam starleta, kontroverzna sam, skidam se gola i psujem. Ali, gledaoci su videli da neko ko je kontroverzan može da ima veliko srce - kaže Jovana.

Atraktivna Kraljevčanka u budućnosti sebe vidi u isključivo u javnom poslu.

- Ranije sam radila kao model, snimala sam reklame, bila sam i promoter. Sada sebe vidim na javnim mestima i u žiži interesovanja. Sve ponude su otvorene. Ja sam kraljevačka starleta i svuda ću imati prođu. Smem da izgovorim ono što neko ne sme ni da pomisli. To je moj plus - poručuje Jovana, i dodaje da bi rado pozirala za muške magazine:

- Slikala bih se za sve muške časopise. Imam šta da pokažem - izvolite, zovite me. Normalno je da se neću slikati za neku siću od 100-200 evra. Zapravo, ne bih se skidala za manje od 2.000 evra!

Pavlovićeva tvrdi da u šouu ne bi odbila seks pred kamerama da je njen dragi Đorđe to poželeo.

- Bila sam spremna da idem do kraja, ali on to nije želeo. Đole je dobio moju naklonost, ali sada ne znam da li ga volim kao druga, brata ili muškarca. Po završetku šoua nikad više ne bih volela da vidim Sandru, Nikolu, Tanju, Dragicu i slične „likuše" koje su lenje, odvratne i veoma proste. Prostota je kad ne obrišeš dupe, a ne kad opsuješ! U javnom poslu ne vidim konkurenciju u ostalim ukućankama, da su valjale ostale bi u šouu do samog kraja - samouverena je Jovana.


Izvor: Press
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Slikala bi se ona i džabe, sve te što tako pričaju dupe bi dale da budu popularne! Ali obično kad se neko sam nudi njega neće niko, jer golotinje ima na svakom koraku, a ova kreatura ne znam šta bi još imala da ponudi...
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Pa već je pokazala sve svoje atribute dok je boravila u kući VB.Možda je nabacila malo plastike,pa sada želi da to izreklamira......
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Uh, tog VB uopšte ne gledam, a pogotovu te što se same "nude" (makar i da se slikaju), jer nije interesantno, nema čovek oko čega da se pomuči, sve na gotovo... :)
 
Natrag
Top