Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
15
Molim nekog tko zna da mi objasni kako mogu instalirati jos jedan os na svoj hard disk. Sada imam xp na skrivenoj particiji, a zelio bih instalirati i vistu na hdd, ali tako da mi xp i dalje ostane jer je original pa mi ga je zao unistiti. O visti ne znam ama bas nista tako da bi mi to sluzilo da naucin kako ona radi. Moj laptop nema opticki pogon pa me zanima da li se vista moze skinuti sa neta ili moram spojiti eksterni cd/dvd pogon​
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Skines vistu sa neta stavis ju na stick i dignes sustav sa sticka.
Naravno moras imat stick barem 4Gb ako ne i vise.

I da ako xp imas na c particiji vistu moras stavit na d jer ako stavis na c obrist ce ti xp sa c particije
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
A ako hoces recimo XP i Linux da imas kao ja onda ti ne treba stik od 4 GB dovoljan ti je od 1 GB i ponovis postupak
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Tocno mihailo ali napiso je da zeli vistu pa mislim da mu stick od 1 Gb nije dosta ali da oce linux dosta mu je.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Nez zasto to da radi al nek mu je na volji...

PS nisam vidio da je vista u pitanju
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Vista je ubica sistema.Bolje idi na Win7 (kao "dopunski"),ili ne radi bilo šta.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Vista je diskutabilna,iz mog ugla promasen sistem..cim je izbacen win 7...nije vazno da li je original ili piratski oba rade isto...!Sto se tice instalacije po nekom pravilu logi cno je prvo instalirati stariji pa noviji sistem!Sto se tice usb sticka i instalacije pomenuti se mora prethodno napraviti d bude bootabilan...!!!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
dali je službeno izašao windows 11
i kako ga skinuti
lp


 
Natrag
Top