Jos jedan novajlija

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
17
E, pa zdravo svima. Admini ovog foruma mi ljubazno skrecu paznju da se ukljucim na forum i ostavljam neke komentare. Meni to nije bila namera. Jednostavno ne spadam u mlade ljude i nisam cesto na netu, mada dosta dobro vladam racunarskom tehnikom. Na ovaj portal sam naletela slucajno, preko google pretrazivaca. Trazila sam odredjene pesme, izvodjace i filmove. Ja sam ljubitelj klasicne muzike i pasionirani skupljac (i gledalac) starih dobrih filmova. Ako priznam da imam unuka od 13 godina svi forumasi ce se zblanuti, ali to je cista istina. Zaista ne znam o cemu bih pisala a da to mladim ljudima bude interesatno. Javljacu se povremeno, najverovatnije kad mi bude potrebna neka pomoc oko racunara. Ako mi dozvolite downloadovacu sa vaseg sajta sve sto nadjem interesantno.
Puno pozdrava od baka Marijane!:)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Dobro Vi nama došli! :)
Ja se uvek oduševim kad se neko u poznijim godinama odluči da savlada računarsku tehniku i bude aktivan na internetu. Svaka Vama čast. :)
Nadam se da će Vam biti zanimljivo kod nas na forumu, a vremenom, možda nađete još nešto zanimljivo, gde ćete poželeti da se uključite i diskutujete sa nama.
Samo napred!
Srdačan pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
72
Dobro nam došla Marijana i kako se ono kaže "nikad nije kasno" :)
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Veliki pozzz i od mene,dobrodošla yes3

:welcome::welcome::welcome:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Dobrodošli na forum gospođo.
Samo se vi opustite i uživajte, nadam se da ćete naći sve što vas zanima ovde kod nas.

I ne brini te se, uopšte nije čudno to što se stariji a dobro vladate računarom, imao sam više prilika da bude na forumu sa osobama starijim od 40, 50, 60...godina.
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
89
Meni je bash to lepo shto ste ovde :) Mozda nadjete i neku temu koja vama odgovara:)
 
Natrag
Top