Joomla PROBLEM!!!

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Pozz,nemogu da resim jedan problem,koristim ovu Joomlu 1.6.1 i sada kad je instaliram...
Kad ubacim neki novi template,izadje ovo sto pise ovde....
Ovo sve podizem na localu,prvo sam sa Easy PHP,pa sa XAMPP i opet ne radi... izadje ovo
1300743810.jpg

i nekako ne znam sta je problem,za bazu,dok instaliram joomla,odabrano je MySQLi ali ja prebacim na MySQL jer sam takvu napravio...
Na easy php,sam probao 2 puta sa 2 razlicite baze,na XAMPP sam sa 1 novom,a druga je bila root
MOLIM VAS POGADAJTE!!!
Evo i linka od sliek da mozete full da je pogledate....
SLIKA!!!

Dodato posle 18 Sati 54 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

jer zna neko???
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
8
Ovo ti prijavljuje gresku u vezi sa templejtom. Koliko mi je poznato, trenutni templejti nisu kompatibilni sa 1,6 Joomla-om, tako da verovatno je tu problem. Probaj da instaliras na neku 1.5.xx, ako ucita bez problema, onda je do kompatibilnosti, ako ni tada ne ucita, verovatno templejt nesto ne valja....
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
ovaj template ima vec na jednom sajtu .::KG-Gaming::. DobroDosli ! i bilo koji template da instaliram isto je...
probo sam i starcraft2 i onaj ko sto je na milf-cs.info....
a i joolu 1.5 sam instal,dok je instaliram i bazu kad upisujem ne radi,posle 2-3 korakra i ne radi vise....
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
a jel znate sto nemogu da instaliram joomla 1.5 ???
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Ne mogu da insaliram joomla 1.5 na localu,mogu na web,ali na local nikako,ne znam u cemu je problem,problem izlazi kada prodjem korak sa upisivanjem baze,evo ovde mozete u slikama videti sve moje korake http://rapidshare.com/files/455396145/joomla.rar
POMAGAJTE!!!

Dodato posle 12 Sati 54 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

reseno....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
e sad ne mogu nesto da resim,zna li neko kako da izlgled ovog top menu,a stavim da bude takav ko sto je na template LernVid.com Joomla 1.5 Template Demo
ovo Uber joomla....za ove menije sa leve i desne strane znam da ih stavim,al sta da uradim da bude glavni meni ovakav ko sto je na template,meni kad stavim glavni meni izadje ko ovo sto je dole posledje sa strelicom,za ovaj Main Menu-Hauptmenü isto nisam mogo da resim,al sam ga namestio tako da bude kad ukucam u module,gde je taj meni,u Module Class sufih ukcuam _menu
Probo sam i za ovaj glavni ali nece,evo vam slika kako meni izlgeda,a znam da moze jer sam video na kg-gaming.net oni imaju takav
http://serbian-serveri.info/folder/1301833013.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
139
parvim web stranicu u joomla 3, instalirao sam phoka galery ali kada odem u kategorije i kliknem na NEW samo bilel monitor.
Kako da napravim novu kategoriju?
 
Natrag
Top