Jessica Alba: Brak je glup ali ja sam se udala

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Jessica Alba: Brak je glup ali ja sam se udala


Preslatka glumica Jessica Alba kaže da joj je trebalo dosta vremena da se odluči da se venča jer misli da je doživljavanje braka ionako pogrešno.



"Dugo mi je trebalo da pristanem na brak jer smatram da pruža iskrivljenu sliku. U početku se radilo o dve porodice koje su se udružile kako bi se stvorila jača porodica. Radilo se o preživljavanju, ne o ljubavi i srodnim dušama. Danas se brak reklamira na drugačiji način, čak i u dečjim filmovima. Sve se svodi na to da ćete zgodni princ oboriti sa nogu. Zatim kreće potraga za savršenom venčanicom i diže se galama oko tog dana kad kao svaka devojka dobije priliku da bude princeza. Uopšte se ne slažem sa tim. Tradicija je da moraš da slušaš svog muža kao da je neki kralj? To je sve hrpa gluposti. Ljubav i poštenje, da. Ali trebaš da voliš i poštuješ i sebe takođe, kao i sve svoje prijatelje", kaže lepa i pametna Jessica i dodaje da se ipak udala pošto je jedina osoba koju sam biraš tvoj suprug. "Uz njega te veže bezuslovna ljubav", zaključuje Jessica.


Izvor:
D&M
 
Natrag
Top