Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Jelena karleusa nedoumica

• Začetnik teme semir zmaj
  • Datum pokretanja
dumspirospero

dumspirospero

Dum
Član
Ne gledaju svi isto na "namazane" niti je taj pojam isti za svakoga pa zbog toga ono što Karleuša radi nekome predstavlja smelost, hrabrost ili šta već, za nekoga bezobrazlouk...ili šta već :)
(baš me čudi da nisi primetio moju ''štamparsku grešku'', bolje rečeno, obrt reči :lol:, slaba ti je koncentracija)
Ne, ne osuđujem ja ono što ona radi, ja više osuđujem one koji joj to dozvoljavaju, jer se sve svelo na to da ne postoji ni kriterijumi ni cenzura...O tome je reč...

Mislim da smo dosta reči potrošili na nekoga, ko nas se ne tiče...yes3

death row

death row

Član
(baš me čudi da nisi primetio moju ''štamparsku grešku'', bolje rečeno, obrt reči :lol:, slaba ti je koncentracija)
Ne, ne osuđujem ja ono što ona radi, ja više osuđujem one koji joj to dozvoljavaju, jer se sve svelo na to da ne postoji ni kriterijumi ni cenzura...O tome je reč...

Mislim da smo dosta reči potrošili na nekoga, ko nas se ne tiče...yes3
U pravu si Dum, provališ me za čas :roll:

Šta ima ko da joj ko dozvoljava ako mnogi to vole, kad bi bila zabranjivana verovatno bi bila još popularnija yes3

Što jes′ jes′...ali nemoj pogrešno da me shvatiš, ovo nema veze sa onim tvojim...dolaženjem na jes :lol:

yukic

yukic

Master Of The Universe
Član
Kako god, takve izveštačene spodobe nikako ne mirišem.
Ali, ukusi su različiti, pa svaka roba nađe kupca.

G

GEMMA

Član
Generalno gledajuci mislim da Jeca stvarno misli da zna da peva i da uopste nije svesna svojih glasovnih mogucnosti.Da je realna ne bi sebi dozvolila blamazu pevanja uzivo u nekim emisijama. Narode, pa treba imati petlju pa se tako izblamirati i osramotiti, pa da su neznam ni ja
kakve pare u pitanju.A ko je slusa? Po mom misljenju to su neke klinke koje ne znaju sta su prave vrednosti u zivotu i kojima je ona idol.
napaljeni klinci,po zurkama po principu daj sta das samo da se djuska i neki ljudi koji preteraju sa cugom ( ja ne mogu da je slusam ni kad cugnem, pokusala sam ali ne ide ).