Jelena Karleuša na Farmi

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Tradicionalnoj farmerskoj žurci u utorak se priključile Jelena Karleuša i Marija Šerifović. Vendi i Ekrem nove sluge

spek-JK_150x0.jpg


VEROVATNO iz želje da malo zagreje farmere i opusti ih, „Zadruga“ je na ružičasto imanje u Lisoviću u utorak veče, na već tradicionalnu žurku, poslala Jelenu Karleušu i Mariju Šerifović. Sat ranije ovonedeljni gazda Marjan za sluge je izabrao Ekrema i Vendi.
Izbor slugu na ružičastom imanju u Lisoviću u utorak veče potvrdio je strahove pojedinih farmera. Marjan je izbor započeo pitanjem da li bi neko od prisutnih želeo da se sam prijavi. Kad je to učinila Eva, rečima da je bolje da se dobrovoljno javi, nego da bude izabrana, ovonedeljni gazda ju je odbio rečima da to ne može da prihvati jer je samo godinu dana starija od njegove majke.


Da je ovde Boki 13, tada bi sve bilo rešeno, jer bismo tada istovremeno dobili i muškog i ženskog slugu – rekao je Rističević.

Vendi je sasvim smireno prihvatila da ju je Marjan izabrao za slugu. Po završetku imenovanja uzvratila je gazdi:


- Ozlojeđenost Marjanova i ovog puta je u prvom planu, ali ja se ne plašim ni Marjana, niti njegove želje da nas „makne“. Ubeđena sam da ćemo Ekrem i ja proći bolje od njega.


Ekremu opšte nije bilo svejedno što je izabran za slugu, čak je u jednom trenutku pomešao „scenarije“ pomislivši da je ovo izbor za duel u areni, pa je izjavio „kako nema nameru da uči“.

Inače, u toku dana internet senzacija se požalio Bakiju da mu neće biti svejedno ako ga političar bude poslao u hladnu štalu, ali da će to stoički podneti. Peja je bio mišljenja da je Aca namerno izabrao Marjana za gazdu kako bi se osvetio Vendi za sve loše što mu je uradila tokom njegovog boravka na farmi.



Izvor: Novosti
 
Natrag
Top