Jedino Srbija nije promenila selektora!!!

Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Jedino Srbija nije promenila selektora!!!​

3415-NOVAK-DJUROVIC.jpg


Po čaršiji se priča da Karadžić i Antić maltene ne govore.

- Nema tu istine, pričao sam naravno sa Antićem i po povratku u Srbiju.

Predsednika FSS i dalje boli što su "orlovi" eliminisani, a imali su popločan put ka zvezdama.

- Imali smo sve na tacni, samo je trebalo da te darove uzmemo. I to nisu bili danajski darovi. Ne mogu da se otmem utisku da je generacija Vidića, Stankovića, Ivanovića, Žigića, Jovanovića... mogla i morala bar među osam najboljih na svetu. Toliko je morala, a mogla je još više. Jer, zaista mnogo vredi, toliko da joj je bilo mesta u istoriji našeg fudbala.

Karadžić je demantovao da je atmosfera u ekipi bila loša i da je bilo sukoba.

- Jednostavno, to nije tačno. Međutim, i danas o tome svakodnevno razmišljam, a ne mogu da dokučim šta je to što se promenilo u odnosu na zajednički život kroz kvalifikacije za svetsko prvenstvo. Tvrdim, laž je da je bilo podela i nesportskih ispada, ali mislim da se nešto promenilo u ponašanju igrača. Kao da je nestao onaj adrenalin, kao da nisu više bili toliko srećni, željni borbe, dokazivanja. Činilo mi se da su izgubili onaj entuzijazam koji ih je nosio kroz kvalifikacije, ne znam zašto su „spustili gas". Možda je ta tenzija Mundijala, taj pritisak bio prejak za naše momke, možda... Valjda oni to najbolje znaju. Ali, ja i dalje verujem u njih, jer se zaista radi o sjajnoj grupi koja zaslužuje svu pažnju. Zato verujem da ćemo zajedno dalje, u nove pobede - poručio je Karadžić.
 
Natrag
Top