jDownloader za Huawei 510

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
Evo podesavanja za jDownloader za Huawei 510 Telekom Srbija router.

jdownload.jpg

a u onom polju za skriptu Ubacite tekst iz atacha


I to je to, idite na Change IP da proverite da li radi. ako vam je router Huawei 510 Telekoma Srbije, 100% ce raditi!!! Nema vise problema sa Rapidshare!!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jos samo si trebao da dodas da je to kod rutera Huawei 510 koji imaju user i pasword za ulazak u ruter

user admin
pasword ztonpk

Medjutim ti ruteri znaju imati i user i pas admin admin ili telekom telekom i onda im je taskripta u Jdownloaderu beskorisna

Ali zato mogu pokusati sa drugim skriptama za taj ruter vec uradjenim u delu programa Settings/Reconnection/Selests Routers gde na vise mesta mogu pronaci skripte vec uradjene za svoj ruter u zavisnosti od usera i pasworda za ulazak u njega......ili jednostavno pristupiti obijanju rutera u Command promptu i menjanja usera i pasvorda i postavljanja istog po zelji......recimo admin admin.......
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
33
Da li postoji nesto tako za ove rutere koji se deljeni u nekoliko poslednjih "tura" 520s?
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
vido sam, ali meni nece da radi, pise nesto ... systerm cant find file specified..
mozda sto je win 7?
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
4
Pogledajte post ''Rapidshare bez cekanja'' od boki71.
I ja sam imao slicnih problema sa ruterom i menjanjem ip adrese i
nasao sam resenje u onome stoje covek napisao,a covek ja sve lepo objasnio
sta i kako da se uradi.Samo pazljivo procitajte !!!

Nego izgleda da nesto brljaju po rapidu pa neke stvari ne funkcionisu kako treba.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
Da, oce nekad da zajebava i kad je promenjena IP. Meni skine jedan file, promenim IP, i onda kaze kao da nema slobodnih slotova... nekad ne pomaze ni menjanje IP.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
20
ip 172.24.37.38....huawei 1550 ili nije adresa valjana a nema druge ili jdownloader ne ferma huawej-a.Jest boki lepo i potanko objasnio,ali ipchanger-a nema ni u 5-tom,downloadovanom jdownloaderu.Moze biti da sam nesto prevideo u prethodna tri dana cackanja.....instala i reinstala......tako da cu nakon dana odmora,u naredna tri probati iznova,a nakon toga....pitacu se - da li je sve to vredelo-
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
vido sam, ali meni nece da radi, pise nesto ... systerm cant find file specified..
mozda sto je win 7?

U windowsu 7 je po defaultu iskljucen talnet i da bi IPChanger funkcionisao kako treba i ukljucivao se treba se cekirati on...

Pozz.......
 
Natrag
Top