Jagodina: Štrajkuje glađu jer ga je žena ostavila

LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.969
Aleksandar Jevtić iz Jagodine počeo je danas štrajk glađu ispred Centra za socijalni rad u Jagodini, zahtevajući da mu se omogući da vidi suprugu koja ga je ostavila i odnela sa sobom dete.

Jevtić je rekao da se sa suprugom Nađom (18) nije svađao, i da je ona prebolela cerebralnu paralizu, a za njen odlazak okrivljuje njene roditelje.
"Štrajkovaću dok god mi Centar ne omogući da se suočim sa ženom nasamo, da vidim dete, da mi ona kaže zbog čega je otišla", rekao je on.
Direktorka Centra za socijalni rad u Jagodini Biserka Jakovljević izjavila je Tanjugu da je Jevtić odvezen službenim automobilom Centra iz Jagodine u Centra za socijalni rad u Petrovcu na Mlavi, odakle je njegova supruga.
"Naši socijalni radnici su pokušali telefonom da stupe u kontakt sa Jevtićevom suprugom, ali nisu uspeli i mi očekujemo da će naše kolege iz Petrovca na Mlavi uspeti u toku dana da ih sastave", rekla je Jakovljevićeva.
Jevtići su u Jagodini postali poznati nakon što su se venčali u televizijskoj seriji "48 sati-svadba".

Autor: Tanjug | 14.09.2009. - 14:52
 
Natrag
Top