Izvlacenje strimova iz addona Navi X

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
IZVLACENJE STRIMOVA IZ NAVI X

Vec smo pisali u ovoj temi da se lako mogu izvlaciti strimovi iz Navi X alatom URL Helper i to pogotovu strimovi za filmove ,koncerte,pa i Tv kanale.Medjutim puno jednostavnija varjanta za Izvlacenje istih bez ikakvih alata je sledeca....Posto startovali Navi X u XBMC ,u njemu klikom misa odaberite opciju Navi Xtreme Portal a zatim i Most viewed 24 hors ...broj 1 (tu se nalaze najsvezije promene u plejlistama)

Yr9feN1D.png


Zatim klikom misa otvorite plejlistu iz koje zelite izvuci strimove (u mom slucaju strimovi za tv kanale).....broj 2

1MTjxn5uh.png


U samomvrhu addona ugledacete web adresu ove plejliste ,odakle se zapravo vucu strimovi....broj 3 (u mom slucaju je plejlista broj 97048)

DI8JK.png


Sada otvorite vas web browser i odite na adresu plejliste....broj 4

Kod:
http://www.navixtreme.com/playlist/[COLOR=#0000ff][B]broj liste[/B][/COLOR]

Otvorice vam se zatim prozor gde cete ugledati strimove za sve sto se nalazi u ovoj listi na navi X...broj 5 (obelezen je strim Fox Tv kanala)

HC2Q8y1P.png


Naravno ako zelite mozete iskopirati zeljeni strim i pustiti u nekom drugom plejeru.....broj 6

iHfj8Dr.png


Strim ako je ispravan ,reprodukovace se u drugom plejeru pod uslovom da ima taj plejer podrsku za tu vrstu strimova (u mom slucaju Simple TV)

9mXG6egY.png


negde cete u Navi x zateci pastbin ili neku drugu adresu odakle se vucu strimovi ali to ne menja nista te isto tu adresu iskopirajte u vas browser i docicete do strimova iz zeljene plejliste....

XDg9C.png
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Boki moze pomoc? Gde ti bese onaj tutorijal o vadjenju strimova iz navi-x, hteo bih iz vise listi da izvucem kanale koje gledam i napravim svoju listu, citao sam negde tutorijal, sad se ubih trazeci ga.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Ne znam da li je Boki imao kakav poseban tutorijal, ali ja inače vadim pomoću URL Helper-a, ako ti to išta pomaže
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Pomaze druze, nisam nesto vican u vadjenju strimova, znam otprilike kako da se snadjem, al opisao je boki bas kako vadi iz navi-x, citao sam, nisam ga bukmarkovao i sad ne mogu da ga nadjem.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ima nekoliko tutorijala o tome ,na par nacina a evo kolega ti je rekao za 2......

Ko da nadje to u 100 strana......:mig:..pokusaj pretragom samo ove teme pronaci......upisi Navi x i nacices sigurno
 
Natrag
Top