Izrada mojih tutorijal instalacija

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da bih izbegao ucestala pitanja i objasnjavanja na privatnim porukama o nacinu pravljenja mojih tutorijala napravio san video tutorijal kako ja to zapravo radim.Predhodno je potrebna odredjena priprema i to kreiranje projekta za izradu instalacije te i kreiranje samog skina instalacije...

snap201108040129.jpg


:download:

Kod:
http://www.filefactory.com/file/3fbe9emz9p2r/Moj_nacin_pravljenja_tutorijala.rar
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
11
Pozdrav autoru sada je puno toga jasnije, ali ako smem da pitam kojim programom se pdf file convertuje u msi? u videu je prikazan ali nepoznanica je o kom convertoru je rec?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav autoru sada je puno toga jasnije, ali ako smem da pitam kojim programom se pdf file convertuje u msi? u videu je prikazan ali nepoznanica je o kom convertoru je rec?

a da........bb flashback je izvanredan program za snimanje tutorijala ,medjutim ima nekih nedostataka konkretno kod otvaranja foldera projekat otvara mi se rastuci mac meni sa 7-8 programa i startovao sam InstallShild sto se nevidi na tutorijalu ali se zato vidi u gornjem zaglavlju programa......U pitanju je program InstallShild....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U principu to je to....mislim da je dobro objasnjeno.....
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ja sam kliknuo na ovaj novi link i error:???:

Sad je link proradio:yea::yea:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top