Izgubljen USB adapter za dzojstik

Član
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
4
Pozdrav svima,

Strastveni sam korisnik Wireless FPS Pro dzojstika od kompanije Mad Catz. Medjutim, prilikom selidbe, sam izgubio USB adapter preko kojeg se dzojstik poveze sa kompjuterom. Svuda sam trazio, guglao ali nigde nisam dobio odgovor.
Da li neko mozda zna da li je moguce kupiti drugi USB adapter preko kojeg bi se dzojstik konektovao? Da li je u pitanju Bluetooth ili Wireless adapter? Ako jeste i ako je to moguce, postoji li neka preporuka koji kupiti, od kojeg proizvodjaca?

Pratim vas jako dugo, odlican ste forum i mnogo puta sam kod vas pronasao pomoc.

Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Pozdrav svima,

Strastveni sam korisnik Wireless FPS Pro dzojstika od kompanije Mad Catz. Medjutim, prilikom selidbe, sam izgubio USB adapter preko kojeg se dzojstik poveze sa kompjuterom. Svuda sam trazio, guglao ali nigde nisam dobio odgovor.
Da li neko mozda zna da li je moguce kupiti drugi USB adapter preko kojeg bi se dzojstik konektovao? Da li je u pitanju Bluetooth ili Wireless adapter? Ako jeste i ako je to moguce, postoji li neka preporuka koji kupiti, od kojeg proizvodjaca?

Pratim vas jako dugo, odlican ste forum i mnogo puta sam kod vas pronasao pomoc.

Hvala unapred
Pogledaj ovde mozda ti nesto odgovara.
https://www.google.com/search?num=2...gAhVjkosKHe0bC3cQsAR6BAgAEAE&biw=1024&bih=635
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
...Wireless FPS Pro dzojstika od kompanije Mad Catz.
...
Da li je u pitanju Bluetooth ili Wireless adapter?

Najsigurnije je da odeš na sajt proizvođača i tamo vidiš spcifikaciju za tvoj model.

BTW, ako se neki uređaj povezuje sa drugima putem bluetooth veze, najčešće na njemu postoji i bluetooth oznaka/logo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
4
Izbacili su taj model iz prodaje, nema vise nigde da se kupi osim na ebay. Cak sam im poslao i mail medjutim nista ne odgovaraju.
U lokalnom servisu mi kazu da svaki taj uredjaj ima svoju frekvenciju i da tesko da moze da se prikaci na neki drugi, generalni usb wireless adapter.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Ne znam šta još da ti kažem kada si sve sam već odavno saznao osim, mrka kapa...
 
Natrag
Top