Izgovorite ih nežno i senzualno: Rečenice koje će ga provereno ODUŠEVITI

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Izgovorite ih nežno i senzualno: Rečenice koje će ga provereno ODUŠEVITI

Po ovome, muškarci su jednostavna bića. Nas je zanimalo koje to rečenice pretvaraju muškarce u prave seksualne zveri, a momci su nam iskreno priznali.

2uihixd.jpg


"Diraj me baš tu!" (tako znam tačno šta je dovodi do ludila, što je jako seksi)

"Želim te u svojim ustima" (jer ko bi odbio malo dodatnog zadovoljstva)

"Ti si najbolji kojeg sam ikad imala" (ima li išta bolje za momentalno podizanje ega?)

"Ti si najveći kojeg sam imala do sad" (može i to)

"Nemoj da staneš" (to što radim je očito toliko dobro, a ja želim da bude upravo tako)

"Radi mi šta želiš" (obožavamo takva dopuštenja)

"Ja sam samo tvoja k***" (ima nešto seksi u tim prljavim rečima)

"Bila sam zločesta i treba me kazniti" (možda malo po zadnjici?)

"Svrši gde god želiš" (u la la!)

"Samo ti znaš kako me dobro …" (naravno, kad sam najbolji).

Izvor: Index.hr
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Ma može mi pričati što god želi ali mi orgazam ne može odglumiti. Ako po ničem drugom, po kontrakciji vaginalnih mišića ću znati jesam li ju doveo do vrhunca a meni je to u seksualnom odnosu najvažnije - partnericu uistinu dovesti do vrhunca. Samo se tada uistinu osjećam kao muškarac vrijedan strastvenih užitaka proizašlih iz ljubavi ili barem trenutačne zaljubljenosti. A ove izjave tokom strastvenog vođenja ljubavi bi mi zvučale baš neuvjerljivo, čak bi se, naknadno, osjećao povrijeđenim što bi me partnerica smatrala toliko aseksualnim da mi trebaju ovakvi nekakvi poticaji u seksualnom smislu. Osim toga, kad mi partnerica bude primorana tijekom seksa smišljati rečenice da me seksualno oraspolože ... - ... dabogda mi tada odmah otpadne ... ali zato podsvjesne, nekontrolirano izgovorene izjave prouzročene samom seksualnom strašću su uvijek više nego dobrodošle ...
(oprostite ako ovdje ovakvo iznošenje moje intime nije primjereno)
 
Natrag
Top