Šta je novo?

Izgled Vašeg desktopa

rime

rime

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
514
Slike vaseg Desktop-a
Da bi napravili sliku vaseg desktopa pritisnite dugme PrintScreen na vasoj tastaturi,zatim otvorite Paint desni klik i paste.Dobicete sliku vaseg desktop-a
zatim na neki host server postavite vasu sliku
Kod:
http://imageshack.us/
kada upload slike bude gotov dobicete url adresu vase slike.

DeCoy

DeCoy

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Ovo je na kompjuteru koji mi služi za posao, tj. editovanje, crtanje, programiranje, modovanje, štampanjei sve ostalo...

...A drugi koristim isključivo za igre... Evo i njegovog desktopa...:)

;)

Poslednja izmena:
A

adam

Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119

kako se postavlja fotka na sajt...imam link i sve ali ne znam na sajt da postavim..kao što vidite samo link...hvala

edit by BaneFromDaHood: Zabranjeno je pisanje poruke jednu za drugom (ako ste nešto zaboravili da napišete koristite opciju "edituj")

Poslednja izmena od urednika:
DeCoy

DeCoy

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Uđeš na ImageShack® - Image Hosting , zatim ideš browse, pronađeš sliku koju hoćeš da uploaduješ, i stisneš ono dole start upload. Sačekaš malo, i on ti je okači... onda samo prekopiraš text iz onoga Hotlink for forums ili slično, koji se nalazi odma ispod. Eto, to je sva mudrost. :D

BaneFromDaHood

BaneFromDaHood

LEGEND
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
kako se postavlja fotka na sajt...imam link i sve ali ne znam na sajt da postavim..kao što vidite samo link...hvala
Staviš taj link u img kod koji izgleda ovako
Samo izmedju prekopiraj link ;)

vanakir

vanakir

LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Otvoren je novi podforum - Grafika - pogledajte, mozda tu nadjete neku lepu sliku za vas desktop,

Poslednja izmena: