italijanske serije

Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
1
Pocela sam da gledam seriju Hobotnica(La pievra). Prikazivana je davno na RTS-u i u Crnoj Gori. Nasla sam titlove za prva 3 serijala, a ima ih 10 :( Jel zna neko gde mogu da ih skinem? Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Čaroliju mrzim,ali Hobotnica je prejaka!

Evo,nekoliko godina kasnije se sjećam rečenice koju govori lik kada skače u Etnu-"Kada jedna kap bude sa ostalima u okeanu i kada ispari,sve su kapi tužne jer misle da je umrla,a ne znaju da će se ona vratiti".Nije baš najtačnije,ali je u tom fazonu...Uglavnom,prejaka serija!!!!!!!!
 

mrv

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1
La Piovra titlovi

Pocela sam da gledam seriju Hobotnica(La pievra). Prikazivana je davno na RTS-u i u Crnoj Gori. Nasla sam titlove za prva 3 serijala, a ima ih 10 :( Jel zna neko gde mogu da ih skinem? Hvala.

Verovatno kasnim, ali ako te jos interesuju titlovi za Hobotnicu, podji na Subtitles. Za prve dve serije ima kompletan prevod na srpski, za trecu se blizi kraju, mozda ce do nove godine da bude zavrsena i cetvrta. Ako te zanima vise, podji tamo na forum Engleski titlovi na celom netu su OK samo za prve tri sezone, delimicno i za prve dve serije cetvrte sezone. Sve ostalo su "guglovani" rumunski titlovi.
 
Natrag
Top