Italija: Serie A 2009/2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Brate zbog tebe sam prestao da dolazim na ovaj forum.

I sad si opet tu...

Pa ja u zivotu nisam video goru fudbalsku logiku nego tvoju.

Prestani da komentarises bilo sta moje molim te brate...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Momci lakse malo ni jednog ni drugog nije bilo odavno i odmah zestoko..Vratite se na temu bez prepiranja
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Armag ako imas bolju i zanimljiviju vest sto je ne postavis ? Vibe tribe slazem se sa tobom ! Ljudi ako ste pre par godina pratili Seriu A znacete o cemu pricam , Toti je bukvalno dobijao crvene kao sada ,vratio se u mladost xexex .;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Brate zbog tebe sam prestao da dolazim na ovaj forum.

I sad si opet tu...

Pa ja u zivotu nisam video goru fudbalsku logiku nego tvoju.

Prestani da komentarises bilo sta moje molim te brate...

Ne volim da neko vredja bilo koji klub koji volim,a forum je za komentarisanje,ali ako tako kazes,dobro... Skroz se ne slazemo oko fudbala,ali mi je zanimljiva konverzacija s tobom,da se slazemo bilo bi dosadno.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Otkad znam za Totija on je bio takav, slazem se sa VibeTribe i Aleksandrom!
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Ne volim da neko vredja bilo koji klub koji volim,a forum je za komentarisanje

Rekao sam da je sramota da as kao Toti uradi tako nesto.
Evidentno je nisam vredjao Romu,pa cak ni Totija.

A kazes da je forum za komentarisanje...

Lupas gluposti kao i ovaj Terijevac sto je postavio nebitnu vest....

Pa kakav je ovo komentar onda?Ti si ovde jedini koji vredja,ne ja ili bilo ko drugi.

[YOUTUBE]OwtZj_8ktiA[/YOUTUBE]

...
Ovaj klip otprilike odrazava desavanja na utakmici.

Crvene kartone su zasluzila jos najmanje 2 fudbalera Rome uz Totija...

Mora da ti makar na kraj uma bude cinjenica da je Toti mogao 19-ogodisnjaku zauvek da prekine karijeru da ga je sutnuo samo 10cm vise.
 
Poslednja izmena:
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Тоти: Погрешио сам


Капитен Роме Франческо Тоти рекао је да је погрешио што је на финалној утакмици Купа Италије шутнуо Марија Балотелија, али да је то учинио јер га је нападач Интера провоцирао.

Интер је у среду освојио Куп Италије после победе над Ромом од 1:0. Тоти је три минута пре краја утакмице шутнуо Балотелија и добио црвени картон.

"У среду увече сам направио грешку и то не поричем. Али, и наше претходне утакмице са Интером биле су пуне контроверзи. Осим тога, спорне судијске одлуке су увек ишле на нашу штету", навео је Тоти у колумни коју пише за Коријере дело спорт.
totti-2010.jpg


Тоти, који није желео да помене Балотелијево име у колумни, рекао је да је нападач Интера током утакмице провоцирао фудбалере Роме.

"Током утакмице нас је провоцирао, а то се догађало и на прошлом мечу. Тада се исплазио (Кристијану) Панучију, а и радовао се после гола испред трибине на којој су били смештени наши навијачи", рекао је он.

"Балотели то ради и у Италији и на европским утакмицама, а то је зато што највероватније није добро прихваћен у свом тиму, али ни у репрезентацији. Сви мисле да је проблематичан", додао је Тоти.

Тоти је рекао да ће прихватити казну Фудбалског савеза због црвеног картона.

"Погрешио сам и бићу кажњен, али чудно се осећам. После мог старта, ниједан саиграч га није подржао. Такве ствари вас терају на размишљање", рекао је он.

С друге стране, Балотели тврди да га је капитен Роме вређао на расној основи. "Црнац. Рекао ми је да сам црнац", изјавио је Балотели за Газета дело спорт.
balotelli-45.jpg


Балотелијев агент Мино Рајола рекао је да његов клијент није вређао капитена Роме и да би због искључења Тоти требало да добије шестомесечну суспензију.

"Марио се заклео да није никога увредио. Рекао је 'престани са шутирањем, ниси дете, играјмо фудбал'. И ништа више од тога. Мислим да су расисти незналице. Ако је то урадио с предумишљајем, требало би да добије шестомесечну суспензију, а не да га казне неиграњем у Купу", рекао је Рајола.

RTS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top