Ispali Ena, Bora i Mladen

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ispali Ena, Bora i Mladen



Četvrta sezona „VIP Velikog brata“ došla je do samog kraja – u večerašnjem finalu za 50.000 evra boriće se Era Ojdanić, Anabela Đogani, Milan Marić-Švaba, Ervin Katona, Boki 13 i Lepa Lukić. Šou su sinoć napustili voditeljka Ena Popov, folk pevač Bora Drljača, maneken Mladen Radulović, bivša novinarka Divna Karleuša i glumac Alden Hadžikarić.

16670_mrak12-foto-d-goll_f.jpg


Izbačeni u društvu Ane Bebić


U petak veče organizovana je polufinalna „čistka” među VIP stanarima, a prvi koji je stradao od malog broja glasova publike i tako izgubio šansu da osvoji 50.000 evra bio je Bora Drljača koji je u prvi mah pomislio da se Maca i Marijana šale sa njim kada su mu rekli da ima samo trideset sekundi da napusti kuću.

- Ja ne mogu ni da ustanem za 30 sekundi - rekao je Bora, a Era ubrzo počeo da kuka na sav glas.

- Što me ostavljaš ratniče - zavapio je Era. Ipak, Bora nije bio tužan poput svog drugara pa je odmah po izlasku i zapevao: „Crnooka postaće ti vruće ako ti se Drljača privuče...”. Bora je otkrio da „podržava ljubav između Mladena i Anabele”, kao i da je Era njegov favorit.

Sledeći ukućanin koji je ispao iz borbe za nagradu bila je Divna Karleuša koju je jedva iz naručja pustio uplakani Boki. Novosađanka Ena Popov, kojoj je ovo drugi put da učestvuje u serijalu, ponovo nije uspela da izdrži do kraja. Prvo što ju je voditeljka Marijana Mićić pitala, bilo je da objasni odnos sa Švabom.

- Nisam jedna od onih koja digne nos kada joj neko iskaže simpatiju, ali on i ja se ne razumemo, energije nam se ne poklapaju. Cenim njegovu iskrenost i hrabrost da izjavi tako nešto, ali... Posmatrao me često, osećala sam njegove poglede, pomalo me je plašio - rekla je Ena, a za „Blic“ izjavila da joj je fudbaler Gojko Kačar „samo drug iz detinjstva, a ne dečko“.

Nekoliko minuta nakon nje, šou je napustio i Mladen, bišvi dečko Seke Aleksić, uz stihove pesme „Nevaljala” koju peva Anabela.

- Biće tu svačega! Zaljubio sam se - otkrio je Mladen svoja osećanja i dodao da mu „ne smeta što je Anabela starija i ima dvoje dece.
Poslednji junak serijala koji je ostao bez finala bio je sarajevski glumac Alden Hadžikarić.
U finalnoj večeri specijalni gosti biće popularne pevačice Nataša Bekvalac i Jelena Karleuša.



Bora je šou napustio pevajući


Za Divnom je plakao Boki 13


Ena se plašila Švabe u kući


Mladen čeka Anabelu


Alden je bio nadomak finala

Šestoro finalista

Lepa Lukić Beograd, 70 godina, folk pevačica
Milan Marić Švaba, Beograd, 28 godina, glumac
Ervin Katona, Subotica, 33 godine, sportista
Boki 13, Skoplje, 23, voditelj i pevač
Anabela Đogani, Beograd, 35 godina, pevačica
Era Ojdanić, Lazarevac, 62 godine, folk pevač


Lepa dobila lutku

Najemotivniji trenutak večeri bio je poklon Velikog brata za Lepu Lukić - beba igračka Milica.

- Joj, Brate, ovo mi je najveća nagrada u karijeri - plakala je Lepa od sreće i dodala: „Samo, molim te, izvadi joj baterije da ne plače svaku noć”.


Izvor: Blic/Marija Radojković
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top