Isecite video zapis u Windows media plejeru

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Odlicna stvar za one koji koriste za gledanje video zapisa Windows media plejer.Ovim alatom mocicete iseci bilo koji deo video zapisa bez koriscenja bilo kakvog programa ,vec jednostavno u samom plejeru(ovim pluginom omogucicete split funkciju)....Alat imate na adresi(imate serijal u folderu).....

:download:

Kod:
http://uploading.com/files/OT4IT86S/SolveigMM_WMP_Trimmer_Plugin_1.5.805.13.rar.html


Startujte ikonu WM plejera a zatim ubacite film koji zelite iseci.....Kliknite na Datoteka a zatim u padajucem meniju na Otvori.....broj 1

002xill.jpg


Pronadjite zapis koji zelite iseci ,obelezite ga i kliknite na Otvori.......broj 2

003exm.jpg


Sada cete jednostavno povici misem makazice sa leve strane i zaustaviti na pocetak odakle zelite seci video zapis .....broj 3,te onda povuci misem desne makazice i postaviti na deo gde mislite da bude kraj vaseg isecenog video zapisa......broj 4 a zatim kliknuti misem na IN......broj 5

004lz.jpg


Odredite u kom delu racunara zelite sacuvati iseceni novonastali fajl,dajte mu ime i kliknite misem na Sacuvaj......broj 6

005hy.jpg


Proces secenja video zapisa u toku.....

006lf.jpg


Po zavrsetku kreiranja isecenog fajla iz zapisa u novootvorenom prozoru kliknucete na Da.......broj 7

007epo.jpg


Otvorice vam se prozor gde cete videti isecen vas video zapis.......broj 8

008fyo.jpg


Posto ovaj plugin ugasite u WM plejeru da vam ne zauzima ekran prilikom gledanja filmova u plejeru mozete ga uvek startovati po potrebi i to tako sto cete u gornjem meniju kliknuti na Alatke a zatim u padajucem meniju sici na Dodatne komponente,te desno kliknuti na SolveigMM WMP Trimmer Plugin.....broj 9

009we.jpg


Ovim pluginom mozete seci(split) video zapise u sledecim formatima........

* AVI (*.avi )
* DV AVI type 1,2(*.avi)
* Windows Media Video (*.asf, *.wmv,*.wm)
* Windows Media Audio (*.wma)
* MPEG Audio (*.mp3,*.mp1,*.mpa )

9jzmth.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
znaš da ni jedan program (od brda) koje sam skinula nije odradio posao, ovi filmovi mi se ubajatili na kompu.......prosto ne mogu da verujem da jedan wmp može to.....
hvaaaalaaaa
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Boki meni se ne pojavljuju te makazice,nisam mogo da se snadjem...Ako moze malo detaljnije objasnjenje ili neka druga varijanta..?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki meni se ne pojavljuju te makazice,nisam mogo da se snadjem...Ako moze malo detaljnije objasnjenje ili neka druga varijanta..?

Nerazumem kako se ne pojavljuju.......
posle njegove instalacije.....Otvori ponovo WMP....uvezi u njega neki film,i ugledaces trimer sa makazicama u donjem delu......
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Nemam ja istu verziju,a i koristim windows 7,koja je ovo verzija wmp?
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
2
ja sam skinuo sa rapidshare-a taj programcic, medjutim kad krenem da instaliram tj. otpakujem iz rar-a ono mi trazi neku sifru, da neko slucajno ne zna sta mogu da uradim? Hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja sam skinuo sa rapidshare-a taj programcic, medjutim kad krenem da instaliram tj. otpakujem iz rar-a ono mi trazi neku sifru, da neko slucajno ne zna sta mogu da uradim? Hvala

Sifra za raspakivanje iz rara ti pise u postu i ona je

:sifra:

Kod:
serbianforum.org

Ukucaj sifru.......pritisni Ok.......kada raspakujes instaliraj......

a zatim i registruj program,serijal ti se nalazi u fajlu....;)
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2010
Poruka
3
Cao! Moje makazice ne seku!
Sve ide kao na slikama objasnjenja,
samo kada zelim da pogledam sacuvani isecak, bude ceo film!
Ne znam gde gresim...
 
Natrag
Top