Učlanjen(a)
05.04.2016
Poruka
4
Imam Iptv premium paket na kome mogu samo gledati na jednom uredjaju, tj. ( jednom telefonu). Da li postoji neka caka da se gleda istovremeno na vise uredjaja, posto mi ne radi kad gledam istovremeno na dva telefona. Lista je napravljena u .m3u fajlu?
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Jedina mogucnost je da koristiš različite ip adrese na ta dva telefona. Na primer, na jednom koristi regularnu ip adresu a na drugom neki proksi. Pokušaj sa programom TunebearVPN ako je u pitanju Android uređaj. On će ti obezbediti proxy. Nije bes0latan ali će ti free verzija omogućiti da proveriš radi li to što sam ti napisao
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
Mislim da sa proxy ne ide. Jedina mogućnost je dignuti server i radit restream s tim da se onda može gledati isti kanal na više uređaja. Više različitih kanala ne ide nikako. Jer skripta kod njih na serveru ne dozvoljava, žali se i traži da ti pusti još jednu liniju.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
To je već tu negdje objašnjeno. Znači možeš gledat isti tv kanal na više uređaja. Kako najednostavniji način preko vlc. Googlaj vlc streaming server... I opet ponavljam možeš gledat istovremeno samo jedan kanal iz te liste. To ti nije rješenje. Rješenje je da mjenjaš operatera jer neki nude na 3 uređaja. Nemoj se patit bezveze.
 
Natrag
Top