Intima

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Da li Vas nervira kad Vam neko pretura po intimnim stvarima, gleda mobilni telefon, računar, bilo šta?
I da li Vi radite drugima takve stvari?
Ponekad je teško obuzdati se, kad posumnjate u nešto ili slično. Da li padnete u iskušenje da svom voljenom stvorenju pregledate intimne sitnice?

S ponosom mogu da kažem da ja to nikada nisam uradila. Ne bih ni volela da tako nađem nešto. A tek što ne volim da bilo ko dira moje intimne stvari...
Čak ni računar nikada u životu nisam delila niti imam nameru, o telefonima i da ne govorimo.

A Vi?



 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Da li Vas nervira kad Vam neko pretura po intimnim stvarima, gleda mobilni telefon, računar, bilo šta?
I da li Vi radite drugima takve stvari?
Ponekad je teško obuzdati se, kad posumnjate u nešto ili slično. Da li padnete u iskušenje da svom voljenom stvorenju pregledate intimne sitnice?

S ponosom mogu da kažem da ja to nikada nisam uradila. Ne bih ni volela da tako nađem nešto. A tek što ne volim da bilo ko dira moje intimne stvari...
Čak ni računar nikada u životu nisam delila niti imam nameru, o telefonima i da ne govorimo.

A Vi?
Sve isto, mrzim kad mi neko čita poruke,...to samo može da stvori nešto negativno i zbog toga često brišem poruke. Najviše mrzim kad se neko predstavi u moje ime, pokidao bih ga na licu mesta. Takođe, ja mislim da nikada nisam zavirivao u tuđu intimu :roll:
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640


S ponosom mogu da kažem da ja to nikada nisam uradila. Ne bih ni volela da tako nađem nešto. A tek što ne volim da bilo ko dira moje intimne stvari...
Čak ni računar nikada u životu nisam delila niti imam nameru, o telefonima i da ne govorimo.


Takođe poštujem tuđu intimu, što naravno očekujem i od drugih mada ne bude uvek tako pogotovo vezano za telefone,pa kao što i Bane reče brišem sve....a što se računara tiče to neko i da hoće nebi uspeo stići na red od mene:vorred:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top