internet stranica

Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
6
Zanima me kako da napravim kvalitetnu internet stranicu,koji su mi programi potrebin i ako moze uz njih tutorijal ili knjiga u pdf.

HVALA;)
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Preopsirno pitanje. Opisi malo bolje "kvalitetnu internet stranicu", kako si je ti zamislio, koja ocekivanja treba da ispuni, da li vec imas odabranu temu koju zelis da obradjujes i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Ovo drugo je Mediawiki a za ovo prvo nisam siguran.

Posto si, koliko vidim, totalni pocetnik, preporucio bih ti ovo. Nije mnogo tesko za nauciti. Imas pomoc na njihovom forumu a i mnogo tutorijala na internetu. A i mislim da moze ispuniti tvoja ocekivanja.

Ni za izgled neces morati da se mucis, samo pogledaj ovo.

Imaj u vidu da je ovo samo jedan mali deo onoga sto ti je potrebno da bi sa svojom stranicom mogao da uradis ono sto si mi naveo. Drugi, veci deo je SEO ili Optimizacija sajta za pretraživače.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
6
hvala ti puno. Cim ovo prodjem javim ti se da mi saljes nesto komplikovanije.pozzzzz ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
32
Ovaj prvi sajt bi trebalo da je radjen u Wordpress-u. Drenova ti je bas i preporucio Wordpress(WP). Imas dosta tema za njega i plugina pa mozes da napravis solidan sajt. Mozes da probas i Joomla cms. Ja preferiram WP i jednostavniji je.
 
Natrag
Top