Internet Explorer 8

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Za razliku od ranijih varjanti ovog microsoftovog browsera ovaj je izuzetno bolje odradjen od svih ostalih predhodnika sa puno novina i nadasve brzini koja nije za potcenjivanje........
U slucaju da vas nervira boja neke veb stranice ili vam jednostavno ne prija mozete sa lakocom promeniti u zeljenu boju......Tools-Internet Option-Acesibility(cekirati menjanje boje.)Colors(izabrati zeljenu boju).....Takodje mozete i fontove birati po zelji..........





Internet Explorer 8 posjeduje takozvani pametni address bar u kojem automatski u drop-down izborniku imate ponudjene prijedloge na temelju vaših favorita......



Ima prikaz svih otvorenih stranica.........



Korisna stvar je bojenje tabova, odnosno grupisanje Internet stranica koje ste otvorili uz pomoć Open i New Tab .......




Poseduje anonimno surfanje,dakle bez ostavljanja tragova po principu proxy......Safety-In Private Browsing u padajucem meniju.......





Favorit lista sajtova sa leve strane,dostupna u svakom momentu.........



Za razliku od svih ranijih verzija lako brisanje istog u Control panel -Add/Remov programs........



Mnogo jaci zum od svih ranijih verzija........Page-Zoom........



Prebacivanje direktno u i editovanje u ,wordu........Page-Edit whit Microsofte Office Word........



Trazenje slicnih sajtova....Tools-Sugestes sites........



Ikone koje obelezavaju funkcije i ulepsavaju meni.........



I jos puno,puno novina kojih mozete naci u Helpu browsera.......

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sve ovo u PDF......


:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!695&authkey=AAM7gEqrCnGWF5I" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ne. Ja ga imam na piratu i jako sam zadovoljan s njim. Radi bez problema.
 
Natrag
Top