Interesuje me

Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Dakle prije svega da pozdravim sve i usput pohvalim forum najbolji ste..Ali me interesuje..kako ste riješili ili dali se krše autorska prava s ovolikom gomilom linkova za download..Na većini foruma za postavljanje linkova ide Ban ko kuća..Još jednom pohvala za forum i naravno sve najbolje:info:
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Interesantno razmišljanje. smile3

Ali ipak mislim da si malo zalutao ovde... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
NecroPsycho,nema tu tajne ! Angažovali smo poznatu njujoršku advokatsku kancelariju "Rosen,Leechfield & Zweiger" koja zastupa i zvaničnike izraelske vlade u građanskim parnicama.Preporučujemo ti ih -nisu loši .
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
:what:Ako postaviš još jedno ovako inteligentno pitanje ima da se useremo od smijeha. Vidim da koristiš ijekavicu. Da nisi negdje iz mog kraja? Ionako nas je malo, nemoj više da se crvenimo zbog tebe.:red:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Na većini foruma za postavljanje linkova ide Ban ko kuća...
To su wannabe serious forumi ili zvanichni forumi ,npr. radio stanica. Zato shto bi oni nastradali zbog tih linkova...
Ali poshto je ovo forum koji je sastavljen od pretezhno srpske stalezhi ,a zna se da Srbi nemaju para da se luxuziraju ovo je kao moderni Robin Hud.
Ja verujem da imash brdo programa na kompjuteru,igrica ,muzike... I sad zamisli samo da si svaku pesmu platio 1$ mislim da bi mogao da kupish polovan VW Golf 3

Elem ,share linkova nije jasno zabranjen kod nas u "Zakoniku" tako da tu donekle mozhe da se gleda kroz prste...jedino uploaderi mogu da zaglave zheshce,ali opet kose se zakoni npr. SAD i Srbije i sad kada ti uploadujesh album Eminema mozhesh da prodjesh nekazhnjeno ako te on ili njegova izdavachka kuca ne tuzhe...i tako 1000 raznih sluchajeva...Sve zavisi od volje MUPa za metom :D
Srecom pa ja nemam neki upload pa i da hocu ne mogu :D
 
Natrag
Top