Instalirajte Recoveri konzolu na Windows spartupu

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Vise puta mi se desilo da jednostavno windows prilikom paljenja nece podignuti sistem(usled neke verovatno greske).Nakon vise pokusaja nije preostalo drugo nego obarati sistem,i nanovo instalirati kompletan windows.Ni sam neznam zasto Microsoft nije postavio u defaultu da prilikom dizanja sistema u Startupu windowsa ne postoji i konzola za oporavak sistema.Pa evo prilike da je postavite sami ,kada vec tvorci nisu.....
Ubacite u vas CD/DVD rom instalacioni disk vaseg Windowsa.....broj 1

000fq.jpg


Zatim kliknite na dugme Start a zatim i Run...broj 2

001qqwn.jpg


U praznom Run polju upisite F:\i386\winnt32.exe /cmdcons (gde cete umesto F staviti slovo vaseg CD/Dvd roma u koji ubacili windows) a zatim kliknite na OK......broj 3

002ts.jpg


U novom prozoru kliknite na Uredu........broj 4

goQYBZ5.jpg


Zatim ce vas pitati dali zelite da instalirate recoveri konzolu,kliknucete Da......broj 5

004dmx.jpg


Sacekacete par minuta da prodje instalacija te cete u novootvorenom prozoru kliknuti na Uredu.......broj 6

005mi.jpg


Sada cete resetovati racunar i videti u Windowsovom Startupu novonastalu Recoveri konzolu koja ce vam posluziti zlu netrebalo ako se nece dici sistem da je upotrebite.........

006rw.jpg




9jzmth.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF........

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!690&authkey=ACDcGUYRixd4ECQ" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top