Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

instalacija windows xp-a u laptop

• Začetnik teme nenico
  • Datum pokretanja
N

nenico

Član
Kako da ubacim xp u laptop,u pitanju je ASUS N71V sa SATA hard diskom.Cuo sam da sa SATA hard diskovima i XP-om treba nesto promeniti u BIOS-u pre instaliranja ili se varam.

G

Gentile01

Član
Ako u biosu imas AHCPI mod iskljuci ga ako ne pomogne,druga solucija nadji gde ti je HArad instaliran u biosu i prebaci ga na IDE mod!

Ž

žuja2

koje windowse instalirat preporuka
lp zeljko

windows 10 ili windows 7 lp

Poslednja izmena od urednika:
K

kuliakan

Član
Kako da ubacim xp u laptop,u pitanju je ASUS N71V sa SATA hard diskom.Cuo sam da sa SATA hard diskovima i XP-om treba nesto promeniti u BIOS-u pre instaliranja ili se varam.
Zašto se mučite sa XP? Najbolje Vam je da instalirate Windows 7 Home Premium x86 (32bit-a) i sve će Vam aplikacije raditi. Na XP sigurno neće bar neke. Osim toga, postoji Windows XP sa SATA drivers i nema nikakvog čeprkanja po BIOS-u i mijenjanja AHCI u IDE mod. Ako želite bilo koji od navedenih, postaviću na moj Google Drive (Google Disk) i ostaviti link.