Inspiracija

Učlanjen(a)
01.07.2014
Poruka
12
Pozdrav nisam siguran da je ovo pravo mjesto za ovu temu al eto.Znaci o cemu se radi bavim se u photoshopu duze vrijeme mozda nekih 1 godinu i ne dobijam neku inspiraciju za neke radove jednostavno neko mi kaze uradim logo i ja udjem i pola sata razmisljam sta i kako,naravno nekad se desi da dobijem neku ideju al je to bas rijetko imal neko neku ideju kako da dobijem neke ideje za moje radove,da bude bar malo unikatno a ne da vecina bude kopiranje drugog rada..?
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Po meni dizajnom ne moze svako da se bavi za to treba malo i talenta da bi imao inspiracije . Drugo bez obzira na to kolko imas talenta ukoliko ulozis dosta truda na kraju ces uspjeti ,sto se tice dizajna i photoshop-a 1 godina je malo da bi ti mogao kada otvoris program da odmah dobijes inspiraciju , ljudi rade i po 10 godina pa im se desava da nekad ne mogu nista kvalitetno smisliti . Kako bi bio bolji i imao vise inspiracije radi vise u photoshop-u ,vjezbaj ,gledaj druge radove sto ih vise gledas vise ces imati ideja. I naravno moras da volis to sto radis .
 
Učlanjen(a)
01.07.2014
Poruka
12
Aktivno radim svaki dan u photoshop,sad ne znam dal nemam talenta da uradim nesto dobro ili sta je :) ako nemam talenta za to onda dzabe radim
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Talenat jeste vazan ali to ne znaci da uz trud neces uspjeti . Vidices ako nastavis za koju godinu ce biti mnogo bolje .

Skoro je jedan poznati jutjuber govorio o tome kako je prestao raditi u ps i sa tim izgubio inspiraciju .

Sto budes vise i duze radio i ucio bice sve bolje i bolje .
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Mozes malo da listas razne casopise vezane za photoshop, ilustrator... ima ih mnogo a ima tu dosta korisnih stvari vezano za tvoju problematiku... I obavezno prati Skota Kelbija, covek je doktor za photoshop, naucices uvek nesto novo i korisno...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top