Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Zdravo svima.Imam konfiguraciju:
AMD Athlon LE-1600 2.20ghz
1 gb rama (windows xp vidi samo 992 mb)
Nvidia GeForce 7050/PV nForce 630a 256 mb
Sad da predjemo na stvar.Treba mi neka igrica poput Assassin's Creed isto da je iz starijih vremena.Bez cudovista i tako toga(mumija,duhova)...Ali da iso kao u Assassinu mogu sva onakva ubijanja i tako to.Svaka ideja bi mi bila od pomoci...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Gde si bre Zigo brate nema te sto godine,jel si se iznaigrao one ratne ,dosadilo ti a...slusaj da imas bar jos 1 GB memorije preporucio bih ti recimo Witcher 2 Assassins of kings ,ovako moz da probas keca
The-Witcher-2.jpg
,neki kazu da jedinica bolje odradjena mada zavisi od ukusa...
Sta god da mi padne na pamet povlaci kao potrebu jos memorije za sobom.... znas sta na ta cudovista uvek mora da racunas....
article_list_open-uri20120306-14991-1pnfzvl

A moze da probas jednu staru zove se [hl]Mount and Blade[/hl],igru pocinjes u liku obicnog bednika,odnosno pocetnika u srednjem veku i polako napredujes u skilovima i novcu do mogucnosti da i sam postanes Milord vlasnik zamka odnosno vise njih i tako to,moze da regrutujes cak nekoliko stotina vojnika,a moze da budes i sam ili sa jos dva tri karaktera....Igra ima zastarelu grafiku ,ali u principu to igraju zaljubljenici bez obzira kako izgledalo...ima puno modova ,pa dosta stvari zavisi i od njih...igru moze da podesis iz save fajla direktno,da recimo dodas pare...da ne bi poceo sa bednim karakterom...
250px-Mbboxart.jpg
. . . .
mb69.jpg
mb71.jpg
mb15.jpg

Mount__Blade_Warband_-_PC_-_feature.jpg


Dostupne Verzije: [hl]Viking Conquest,Fire and sword,Napoleonic wars,Caribean,Mount and Blade Warband[/hl] i dalje...

Dostupni Modovi:

[hl]1866[/hl]: A western-themed mod set in the year after the American Civil War.
[hl]Hegemony[/hl]
[hl]Solid and Shade[/hl]
[hl]Star Wars Conquest[/hl] (v0.9.4-relcand): Star Wars universe
[hl]Sword of Damocles[/hl]: kingdom management, additional mercenaries and factions, customisable banners among other things.
[hl]The Last Days of the Third Age[/hl] (v3.13): Lord of the Rings conversion (Requires M&B v1.011)
[hl]WWII China Battlefield Adds guns[/hl], grenades, artillery, flamethrowers, etc. Play during the Sino-Japanese War, a multi-sided historical conflict that saw spears and muskets wielded against machine guns and katanas. Adds a great deal to fief-building and equipping your army, as well.
[hl]American Revolutionary War[/hl]
[hl]Anno Domini 1257[/hl]: Total Conversion mod. Changes the setting to 13th century Europe.
[hl]All Blunt Weapons[/hl]: A mod that changes all the native weapon's damage into blunt.
[hl]A Clash of Kings[/hl]: A Game of Thrones themed mod.
[hl]Bellum Imperii Roman[/hl] Modification in the time of Aurelius.
[hl]Better Than None Mod[/hl]: adds new and funny weapons and armour also adds a range of new units.
[hl]Blood in the West[/hl]: A Lord of the Rings mod.
[hl]Brytenwalda[/hl]: A mod based on the British Isles
[hl]Calradia Reimagined[/hl] : A mod based around hugely expanding native gameplay, along with the addition of new and more historically accurate factions.
[hl]Calradia - Warring States[/hl] (v1.2611 final beta): adds new faction, new city, and other new features.
[hl]Diplomacy[/hl]: Adds new diplomatic options
[hl]Floris Mod Pack 2.5[/hl]
[hl]Freelancer[/hl]: A mod that allows you to join any lord's army
[hl]Gekokujo-[/hl] a mod set in the Sengoku period of Japan.
[hl]Hundred Years War Mod[/hl]
[hl]Land of bleeding ice Mod[/hl](v0.1) and patch(v0.2): FTW 1337
[hl]Light&Darkness[/hl]: Fantasy series of mods set in Calradia
[hl]Mount and Empire[/hl]: An era conversion mod bringing the game into the Colonial era.
[hl]Native extension[/hl]: an upgraded version of the warband game that retains the canon.
[hl]Naruto Mod[/hl]:an anime-like mod set in the world of naruto.
[hl]New Elgante[/hl]: A mod pitting Colonial factions and Native tribes against eachother
[hl]Old Frontier 1755[/hl]
[hl]Ottoman Scenario[/hl] adds new scripts, Mosques and Ottoman faction.
[hl]Peloponnesian War[/hl].
[hl]Perisno[/hl]
[hl]Phantasy Calradia[/hl]: Mod that adds magical powers, weapons, and monsters.
[hl]Prophesy of Pendor[/hl].
[hl]Silverstag[/hl].
[hl]Star Kingdoms[/hl] : Mod that has an immature twist.
[hl]Warsword Conquest[/hl]: fantasy mod based on Warhammer.
[hl]Vexed Native Mod[/hl]: Decreased grind for money,experience.Allows more ammo.Inn keepers work as ransom brokers,faction colours are brighter and many more nice changes
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
@Bazlik da te pitam u ovoj temi imam internet od provajdera GromNet Sabac,a to ide na antenu kako ja da eteram onlive izadje mi gteska da traba da se aktivira neki udp trafic kako da izvedem da radi...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nisam bas siguran ,ali nesto blokira taj UDP Packet Flows ,odnosno moguce da je upitanju Firewall koji koristis,prvo pogledaj na njihovom serveru koje portove za transfer podataka izmedju vas koristi taj server ,a onda u firewall-u otpusi taj PORT,odnosno jednostavnije postavi firewall da pusta taj onlive,pun transfer podataka....Ako nije to pogledaj u podesavanjima za taj ruter opciju za UDP protokol ,dali ima nesto....
U sustini moze biti vise razloga za to ,najbolje se otkriva sistemom eliminacije sta je u pitanju....znaci radi testa potpuno skini zastitni zid,pa zatim i onaj Windows firewall iz kontrolnog panela ,pa se konektuj na to...ako opet nece onda nesto drugo ne valja,recimo najgore bi bilo da taj provajder upotrebljava grupnu IP ardesu ,a vama posle deli ,il sta vec...ne bi bilo lose da skoknes do dela foruma ,vezano za internet i postavis ovo pitanje....
P.S. posle ove male igre sa Firewall-om vrati sve u predjasnje stanje...
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
@Bazlik ne koristim ruter rec je o kartici GromNet-a na koju ide specijalna antena.Ja koristim sa velikom antenom ne ide ruter vec imaju repetitori od kojih dobijamo net.takozvano provajder salje signal na te repetitore,a mi sa antenom koja je zakacena na karticu primamo signal sa repetitora...
P.S Da li si me rzumeo???
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nema veze ,proveri firewall ,odnosno ono sto sam napisao za antivirus,ako nece pozovi provajdera i iznesi problem ,verujem da se to i kod drugih desavalo i da ce ti pomoci....
jax.gif
kano.gif
liukang.gif
kunglao.gif
sonya.gif
shaokahn.gif
. .
Mortal-01-june.gif

15_tn.gif
02_tn.gif



mortalkombatsubzeroanimation-15.gif
. . . . . . . .
mortalkombatanimationgif-18.gif
. . . . .
animated-skahn-mortalkombat.gif


--MUS--
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Firewall sam iskljucio na Avastu 2015 nemam Firewall tako da mozda je do toga problem
 
Natrag
Top